همدان-در بیانیه سازمان بسیج رسانه استان همدان آمده است: بدون شک بسیج نقش راهبردی در حراست از انقلاب اسلامی و پیشبرد اهداف متعالی انقلاب اسلامی داشته و امروز به یک تفکر غالب و راهبردی در جهت ایثار تبدیل شده است.
کد خبر: ۹۳۹۲۱۱۶
|
۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۶

به گزارش خبرگزاری بسیج، سازمان بسیج رسانه استان همدان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:

بسمه تعالی

«بسیج متن حرکت‌ نظام است و همه باید بسیجی باشیم». حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مد ظله العالی)

در طول همیشه تاریخ همواره بوده‌اند مردان مرد بی‌ادعایی که زاهدان شب بوده‌اند و شیران روز. کسانی که چون علی (ع) ابرمرد تنها در خیل عظیم مردمان، در برهه‌های خاص خطر سرهای خود را به خدا می‌سپارند، در هجوم به دشمن انتهای صفوف آنها را نشانه می‌گیرند؛ در زمان استراحت به عمران و آبادانی پرداخته و درخلوت خود دست نیاز به سوی پروردگار بلند می‌کنند.

بدون شک برکت حضور میلیون‌ها جوان مخلص، آماده و در رکاب ولایت با تأسی از مکتب عاشورا در نهادی مردمی با تفکری برخاسته از روح بلند و ملکوتی امام خمینی(ره) که در قالب بسیج به منصه ظهور رسید؛ نقش راهبردی در حراست از انقلاب اسلامی و پیشبرد اهداف متعالی انقلاب اسلامی داشته و امروز به یک تفکر غالب و راهبردی در جهت ایثار، فداکاری و ازخود گذشتگی تبدیل شده است.

امروزه واژه بسیجی به موتور محرکی در راه رشد، پیشرفت و نیل به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، الهام بخش نیروهای مخلص و ولایی کشور، معنابخش شکستن سدها و عبور از گردنه‌های یأس و نا امیدی و به نمادی از تحقق شعار «ما می‌توانیم» تبدیل شده که در تمامی عرصه‌ها از تولید گرفته تا خدمات؛ حراست از کشور در مقابل دشمنان و بدخواهان این ملت؛ حضور در عرصه‌های علمی، فنی، دستیابی به علوم روز و ... حقانیت آن به اثبات رسیده است.

حضور، خیزش و جوشش بسیجیان در بیش از چهار دهه‌ انقلاب اسلامی در درون مایۀ خود، برکت و بیداری را برای تمامی حقیقت جویان، عدالت خواهان و آزاد اندیشان جهان به ارمغان داشته است به طوری که کشورهای مسلمان و آزادۀ جهان با الگوبرداری از ساختار بسیج مستضعفان و تفکر و روحیۀ جهادی بسیج، به موفقیت های بزرگی نائل آمده‌اند و این است، طنین فریاد رسای فرهنگ و تفکر بسیج که از آرزوهای دیرینۀ امام راحل بوده که امروز به دستان با کفایت مقام معظم رهبری و با سرانگشت هدایت‎های روشنگرانه معظم له، در اقصی نقاط جهان به گوش می‌رسد.

پنجم آذر ماه یکی از برگ‌های زرین دفتر قطور افتخارات انقلاب شکوهمند اسلامی و یادآور صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین و ارتش بیست میلیونی در مقطع حساس و سرنوشت‌سازی است که نهال نوپای انقلاب اسلامی تازه پا گرفته بود.

سازمان بسیج رسانه استان همدان، ضمن گرامیداشت هفته بسیج و تبریک به خانوادۀ بزرگ بسیجیان و جامعۀ ایثارگران کشور؛ «بسیج» را همیشه  به عنوان بازوی توانمند و یار وفادار نظام اسلامی دانسته و آمادگی خود را برای حضور هوشمندانه در سنگر فرهنگی به عنوان سربازان ولایت در جنگ نرم اعلام می‌نماییم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها