سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به مناسبت هفته بسیج پیامی صادر کرد.
کد خبر: ۹۳۹۲۳۸۵
|
۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۶

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در پیامی هفته بسیج را تبریک گفت.
متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
هر ساله آذر ماه برای همه ما یادآور تبلور درایت رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) می باشد که در پنجمین روز از این ماه دستور تشکیل بسیج مستضعفان را صادر و شاهد ثمرات آن پس از گذشت بیش از چهار دهه در حوزه های مختلفی همچون عمرانی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی بوده ایم که با کار جهادی در خدمت به مردم کمر همت بسته و این شجره طیبه و نهاد اصیل مردمی و انقلابی با همان طراوت و سر زندگی سال‌های آغازین تولد خود، هر زوز تنومند تر و پر بار تر می گردد.
امروز قاطعانه باید گفت که بسیج متعلق به سازمان و یا شخص خاصی نیست، بلکه بسیج جزوی از بدنه نظام و مملکت است و این تفکر توانسته موجب شادی دوستداران نظام و یاس و ناامیدی دشمنان شود و ما در هر عرصه ای که با تفکر و انگیزه بسیجی وارد میدان شدیم توانستیم بر مشکلات غلبه و بستر پیروزی های بزرگ دیگر را فراهم کنیم.
بی تردید بسیج با الهام از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم، نسبت به گفتمان سازی، تحول خواهی، تقویت روحیه خود باوری و کار جهادی گام برداشته و براین مبنا می‌تواند همواره ثابت قدم باشد. یعنی هر جا تفکر بسیج و روحیه استقامت و پایداری در میان بوده به تبع آن سرمنزل عزت و مسیر سربلندی نیز در دسترس بوده است.
روحیه مشارکت همه‌جانبه نهاد مردمی بسیج در امدادرسانی حوادث، طی مدت حدود 2 سال گذشته نیز در دوران شیوع ویروس منحوس کرونا به ویژه طرح غربالگری و واکسیناسیون تجلی یافته است.
اگرچه دفاع مقدس، برگ زرینی از تاریخ پر افتخار ملت ایران است که توسط مردمی‌ترین نیرو‌های مدافع انقلاب اسلامی ورق خورده است، اما امروزه سیره و روش آن نیرو‌های عظیم، تبدیل به یک تفکر شده است یعنی «تفکر بسیجی»؛ و هدف بالاتر و والاتر این است که این تفکر همواره در تار و پود جامعه جاری است وعاشقان، فرهنگ ناب بسیج را با خون شهدا، با فدارکاری ایثارگران و با پیوند ولایتمداری نگه داشته‌اند و آن را به خاک جبهه‌ها و بوی چفیه‌ها مزین کرده‌اند.
سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور ضمن گرامیداشت یاد و خاطره فرمانده بسیجی جبهه مقاومت، سردار دل‌ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، این هفته را به بزرگ پرچم‌دار دفاع مقدس حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، خانواده‌های بزرگ شهدا، جانبازان، ایثارگران و بسیجیان ولایتمدار در کارخانجات و مراکز کار و تولید کشور تبریک و دوام توفیقاتشان را از خداوند منان مسألت داریم.
انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار