استاندار خوزستان با اشاره به آغاز راهپیمایی های خانوادگی در استان از شهرستان هفتکل، گفت: مردم نیازمند تفریح و شادابی هستند و طبیعتا باید به ورزش همگانی توجه کنیم که یکی از این ورزش ها، راهپیمایی خانوادگی است.
کد خبر: ۹۳۹۷۱۴۶
|
۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۵

صدق خلیلیان در حاشیه این راهپیمایی خانوادگی، اظهارکرد. در یک فضای شاداب خانوادگی باید بتوانیم برای مردم فضایی را به وجود بیاوریم که در رفاه و آسایش باشند. مردم نیازمند تفریح و شادابی هستند و طبیعتا باید به ورزش همگانی توجه کنیم که یکی از این ورزش ها، راهپیمایی خانوادگی است.

به گزارش بسیج، وی افزود: در دولت جدید در استان خوزستان نیز اولین راهپیمایی خانوادگی را از هفتکل شروع کردیم و ان شاالله بتوانیم هر هفته در سطح شهرستان ها این راهپیمایی را داشته باشیم.

استاندار خوزستان گفت: مردم باید به این موضوع توجه داشته باشند که در شرایط کرونا به سمت عادی سازی شرایط زندگی حرکت می کنیم و طبیعتا ورزش می تواند هم شادابی را برای آنها به ارمغان بیاورد و هم سلامتی شان را تضمین کندـ

وی بیان کرد: خانواده ها نیز در این نوع برنامه ها می توانند مودت و همکاری خود را تقویت کنند و مسئولان و بخش های مختلف و آحاد مردم می توانند در راهپیمایی خانوادگی با همکاری بیشتر همدلی خود را افزایش دهند و شاهد یک همبستگی بیشتر در سطح خانواده ها، مسوولان و مردم شهر باشیم.

انتهای پیام

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار