مسئول بسیج طلاب استان مرکزی گفت: در راستای افزایش مهارت طلاب در تولیدات رسانه‌ای و محتوایی در فضای مجازی با همکاری بسیج هنرمندان استان کلاس‌های مختلفی برگزار شده تا در شرایط جنگ رسانه‌ای دشمن، بتوانند در فضای مجازی هم ایفای نقش کنند.
کد خبر: ۹۳۹۷۳۰۹
|
۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۴

به گزارش خبرگزاری بسیج، حجت‌الاسلام ابوالفضل رجبی با اشاره به فعالیت 43 گروه جهادی بسیج طلاب در سطح استان اظهار داشت: اکنون 43 گروه جهادی بسیج طلاب در سطح استان در زمینه‌های مختلف از جمله کمک مومنانه، کمک به کادر درمان، غسل و تدفین اموات کرونایی، تعمیر و بازسازی منازل محرومان و سایر موارد خدمت می‌کنند که 3 گروه جهادی بسیج طلاب در جشنواره مالک اشتر به عنوان گروه جهادی برتر در سطح استان معرفی شدند.

وی افزود: در راستای افزایش مهارت طلاب در تولیدات رسانه‌ای و محتوایی در فضای مجازی با همکاری بسیج هنرمندان استان کلاس‌های مختلف در این زمینه برگزار شده تا در شرایط جنگ رسانه‌ای دشمن، طلاب بتوانند در فضای مجازی هم نقش ایفا کنند.

مسئول بسیج طلاب استان مرکزی ادامه داد: تعمیر و بازسازی منازل محرومان یکی دیگر از اقدامات بسیج طلاب استان است که گروه‌های جهادی بسیج طلاب پس از شناسایی منازل محروم و مناطق آسیب‌پذیر برای بازسازی و تعمیر منازل اقدام می‌کنند و از ابتدای سال تاکنون 10 منزل مسکونی نیازمندان تعمیر و بازسازی شده است، همچنین طلاب بسیجی باتوجه به بازگشایی مدارس برای آماده‌سازی مدارس و رنگ‌آمیزی همکاری می‌کنند‌.

رجبی با اشاره به اینکه تامین کمک هزینه جهیزیه برای نیازمندان با همکاری بسیج سازندگی انجام شد، گفت: هر قدمی که در راستای رفع نیازهای مردم برداشته شود در واقع جهاد در راه خدا است و مبلغان فرهنگی و طلاب سازمان بسیج طلاب و روحانیان با تأسی از سیره اهل بیت(ع) در عرصه‌های مختلف برای رفع مشکلات مردم ورود پیدا کردند و از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ نمی‌کنند زیرا با این کار بسیاری از آسیب‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و غیره به‌ویژه در مناطق محروم و آسیب‌پذیر استان کاهش پیدا می‌کند.

وی عنوان کرد: امروز گروه‌های جهادی برای رفع مشکلات مردم خدمت می‌کنند و برای تحقق دولت اسلامی که زمینه‌ساز تمدن جامعه اسلامی است تلاش می‌کنند.

ارسال نظرات