سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان خبر داد
زنجان - سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، گفت: مهلت شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی تا ۳۰ آذرماه تمدید شد.
کد خبر: ۹۳۹۷۳۹۹
|
۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۸

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان صادقی اظهار داشت: در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در کنار رشته‌های نقاشی، پویش کتابخوان، مسابقه چهارگزینه‌ای و داستان نویسی، رشته‌های شعرسرایی، پویش "برای امام زمانم" و قصه گویی اضافه شده و برای جلب مشارکت بیش از پیش ناشران و کتابداران ۲ بخش حمایت از چاپ و انتشار منابع برتر و مروجان فرهنگ رضوی نیز در نظر گرفته شده است.

 

تمديد مهلت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی زنجان

 

 

وی با اشاره به اینکه در فراخوان یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی ۶ عنوان کتاب در ۳ رده سنی کودک، نوجوان و جوان و بزرگسال معرفی شده است، افزود: در رده کودک (۴ تا ۱۲ سال) کتاب‌های زندگی امام رضا (ع) اثر سید مهدی مهاجرانی از انتشارات کتابک و مجموعه ۱۴ معصوم امام زمان (ع) اثر زهرا عبدی از انتشارات جمکران معرفی شده و کودکان علاقمند می‌توانند در ۲ رشته نقاشی و پویش کتابخوان به ازای هر ۲ کتاب، شرکت کنند.

 

 

سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان ادامه داد: در رده سنی نوجوان (۱۳ تا ۱۷ سال) کتاب‌های برای ضامن آهو، ۵۵ پرسش و پاسخ درباره امام رضا (ع) و زیارت ایشان اثر غلامرضا حیدری ابهری از انتشارات به نشر و ده قصه از امام زمان (عج) اثر فریبا کلهر از انتشارات قدیانی، منابع یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی خواهد بود و نوجوانان می‌توانند در ۶ رشته نقاشی، پویش کتابخوان، مسابقه چهار گزینه ای، شعرسرایی، پویش برای امام زمانم و قصه گویی به ازای هر ۲کتاب شرکت کنند.

 

 

صادقی تصریح کرد: چشمه‌های بهشت: گزیده عیون اخبار الرضا (ع)» اثر محمد هادی زاهدی از انتشارات به نشر و پرسش و پاسخ‌های دانشجویی: مهدویت (دوران ظهور) اثر رحیم کارگر از انتشارات معارف، منابع یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در رده سنی جوان بزرگسال (بالای ۱۸ سال) خواهند بود.

 

 

وی در ادامه عنوان کرد: بزرگسالان می‌توانند در ۶ رشته پویش کتابخوان، چهارگزینه‌ای، شعرسرایی، داستان کوتاه (داستانک، دل نوشته و متن ادبی)، تولید آثار هنری، قصه گویی شرکت کنند و کتابداران در بخش مروّجان فرهنگ رضوی و نویسندگان و ناشران نیز می‌توانند در بخش چاپ و انتشار شرکت کنند.

 

 

سرپرست کتابخانه‌های عمومی استان زنجان تأکید کرد: این جشنواره در ۲ بخش فردی و خانوادگی در بستر الکترونیک و اپلیکیشن موبایلی برگزار می‌شود و علاقمندان می‌توانند با مطالعه منابع مرتبط، به صورت فردی یا خانوادگی از طریق سامانه مسابقات الکترونیک کتابخوانی به نشانی www.samakpl.ir در جشنواره شرکت کنند.

 

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار