سرهنگ محمد عقیل سلگی گفت:در این مدت آبان ماه سال جاری 5 متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.
کد خبر: ۹۳۹۷۸۶۷
|
۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۱

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ سرهنگ محمد عقیل سلگی  رئيس پليس امنيت اقتصادي استان مرکزی در جمع خبرنگاران بیان داشت: به منظور تحقق اهداف شعار سال1400 و پيشگيري از استفاده غیرقانونی از انرژي گران بهای برق، با تعامل فراگیر با اداره برق استان، مبارزه با فعالیت غیرقانونی افراد در استفاده از دستگاه های استخراج ارز دیجیتال (ماینر) قاچاق، در دستور کار قرار گرفت.


وی با اشاره به کشف 16 دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق از منازل استان مرکزی در آبانماه سال جاری خاطر نشان کرد: در این مدت، 5 متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.


رئيس پليس امنيت اقتصادي استان مرکزی در پایان با اشاره به ارزش 2 میلیارد و 110 میلیون ریالی دستگاه های قاچاق کشف شده در این مدت افزود: پلیس براساس قانون، همچنان با هرگونه اخلال در روند اقتصادی کشور، برخورد قاطع کرده و با تمرکز بر اقتصاد اسلامی، از تمامی ظرفیت های موجود برای پیشرفت همگانی و امنيت جامعه اسلامی بهره خواهد برد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار