در بیانیه بسیج رسانه ملایر آمده است:
ملایر-در بیانیه بسیج رسانه شهرستان ملایر آمده است: حماسه ۹ دی، انقلاب سوم ملت ایران است و در این برهه حساس که دشمنان نقشه بیشتری کشیده‌اند، مردم شریف ملایر حماسه تاریخی دیگری را ۹ دی ماه خلق خواهند کرد.
کد خبر: ۹۴۰۳۱۷۶
|
۰۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۷

به گزارش خبرگزاری بسیج، بسیج رسانه شهرستان ملایر به مناسبت حماسه ۹ دی ماه بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده ست:

بسمه تعالی

حماسه ۹ دی ماه، مصادف است با سالروز حضور عاشورایی مردم حماسه‌ساز و ولایتمدار ایران اسلامی که نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مردم ایران محسوب می‌شود.

حماسه ۹ دی، نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آن‌ها بایستد، در برابر تمام دنیای آن‌ها خواهند ایستاد.

روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار شد و در این روز تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه‌ای دیگر آفرید.

می‌توان گفت روز نهم دی در واقع روز «نه گفتن ملت ایران» به سران فتنه و «آری گفتن به نظام اسلامی» و بیعت مجدد مردم با آرمان‌های والای حضرت امام خمینی (ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است.

مردم در این روز، تیر خلاص را به سران فتنه شلیک و پشت پیکر نامبارک فتنه را به خاک مالیدند. در روز نهم دی ماه ۱۳۸۸، مشروعیت سیاسی نظام اسلامی ایران بار دیگر با حضور خودجوش ده‌ها میلیونی مردم در تهران و تمامی شهر‌های دیگر کشور به جهانیان اعلام شد.

در واقع ۹ دی از روز‌های ممیز بین نیرو‌های انقلابی و غیر انقلابی و شاخص تشخیص این موضوع است. پس اگر ما انقلابی هستیم باید در پای این انقلاب بمانیم و در نظام اسلامی ما تعلق خاطر به کسی نداریم تعلقات ما مربوط به اهداف مقدس اسلامی و آرمان‌های آن است.

بسیج رسانه شهرستان ملایر اعلام می‌دارد ملت آزاده ایران هرگز از اهداف و آرمان‌های این انقلاب و خون شهدای این انقلاب دست نمی‌کشد. در واقع حماسه ۹ دی، انقلاب سوم ملت ایران است و در این برهه حساس که دشمنان نقشه بیشتری کشیده‌اند، مردم شریف ملایر حماسه تاریخی دیگری را ۹ دی ماه خلق خواهند کرد.

بسیج رسانه شهرستان ملایر

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین