ساری-حجت الاسلام رعایتی تاکید کرد:هرجا روحانیت اصیل جلودار در عرصه‌های مختلف بود مردم پیروز شدند.
کد خبر: ۹۴۰۷۵۸۹
|
۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۳

هرجا روحانیت اصیل در عرصه‌های مختلف جلودار بود مردم پیروز شدند / برگزاری کنگره شهدای روحانی استان‌های شمالی در مازندران

به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران، اعضای ستاد برگزاری کنگره شهدای روحانی شمال کشور صبح امروز با آیت الله محمدی لائینی  نماینده، ولی فقیه در مازندران دیدار کردند.

هرجا روحانیت اصل جلودار بود مردم پیروز میدان شدند / برگزاری کنگره بزرگداشت شهدای روحانی استان های شمالی در مازندران

 حجت الاسلام رعایتی در این دیدار با اشاره سالروز شهادت شهید محلاتی  گفت: جامعه روحانیت ۴ هزار ۵۰۰ شهید را تقدیم انقلاب و نظام کرد که در بین اقشار، بیشترین شهید را داشته است.

مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه کربلا با بیان اینکه ۶۰۰ طلبه شهید فقط از استان مازندران هستند، افزود: همانطور که روحانیت در حوادثی، چون سیل و زلزله برای کمک به مردم وارد صحنه میشود، و جلودار است، ضرروی است، که باردیگر با مدد از مقربان درگاه الهی و شهدا، به میدان بیاید و خدمات و آنچه که برای نظام و انقلاب و مردم  انجام داده را به نمایش بگذارد.

حجت الاسلام رعایتی در ادامه با تاکید به اینکه انقلاب اسلامی از هر جهت منحصر به فرد است، خاطرنشان کرد: تمامی قدرت‌های دنیا در تلاش هستند تا به انقلاب ضربه بزنند یا آن را منحرف کنند برای همین راهی که درپیش گرفتند آن است که روحانیت را مورد هجمه قرار دهند.

مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه کربلا با بیان اینکه دشمن فهمیده است که موسس انقلاب و کسی که مردم از آن تبعیت دارند، روحانیت و ولایت است، افزود: بخاطر برخی از مسائل در این چند سال اخیر روحانیت مورد هجمه قرار گرفته است  و حتی برخی‌ها این انقلاب را انقلاب روحانیت خواندند در صورتی که این انقلاب ، انقلاب اسلامی است و روحانیت هم در آن پیشتاز است.

حجت الاسلام رعایتی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه هرجا روحانیت اصیل جلودار در عرصه های مختلف بود مردم پیروز شدند، اضافه کرد:روحانیت در انقلاب و هشت سال دفاع مقدس و در هرجا که نظام نیاز بود، پیشتاز بودند.

 مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه کربلا با تاکید بر اینکه باید تلاش کنیم که مردم نسبت به خدمات قشر روحانیت بیشتر آشنا شوند، خاطرنشان کرد:ما باید مردم را از خدمات روحانیت آگاه کنیم.

حجت الاسلام رعایتی در پایان سخنان خود از برگزاری  کنگره بزرگداشت شهدای روحانی استان‌های گیلان، مازندران و گلستان در راستای کنگره ۴۰۰۰ هزار شهید روحانی کشور در ۱۱ بهمن ماه  میزبانی استان مازندران هم خبر داد و گفت: هدف از برگزاری این کنگره تبیین سیره و منش شهدای روحانیت و  آشنایی مردم با آنان است.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار