نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: مهم ترین غیرت، غیرت دینی‌ست و اگر شخصی غیرت دینی داشت در باقی موارد هم غیرت را رعایت می‌کند.
کد خبر: ۹۴۰۹۶۲۹
|
۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۵

حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی فرد، نماینده ولی فقیه در خوزستان در جمع مردم ولایتمدار اهواز با اشاره به اینکه یکی از بهترین و ارزشمندترین صفات انسانی و الهی غیرت است، اظهار داشت: وجود مقدس امام صادق (ع) می‌فرمایند: «اِنَّ اللّهَ غَیُورٌ یُحِبُّ کُلَ غَیُور» خدای سبحان غیرتمند است و هر غیرتمندی را دوست می‌دارد.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان خاطرنشان کرد: مهم‌ترین غیرت، غیرت دینی ست و اگر شخصی غیرت دینی داشت در باقی موارد هم غیرت را رعایت می‌کند.

وی با بیان اینکه امروزه استعمار تمام قد ایستاده است که هنجارهای دینی ما را تبدیل به ناهنجاری و ناهنجاری‌های خودش را تبدیل به هنجار بکند، افزود: مطالبه‌گری‌های ما نباید صرفاً محصور در مسائل دنیایی باشد و باید در مسائل دینی هم مطالبه گری کنیم و اگر در جایی دین تضعیف می‌شود باید در میدان حاضر بشویم و از ارزش‌های دینی خود دفاع بکنیم.

امام جمعه اهواز عنوان کرد: هندسه ارتباط ما با معصومین (ع) یک ارتباط سه ضلعی است که اولین آن معرفت و ضلع دیگر محبت است و سومین ضلع اطاعت است و ذیل اطاعت مشخص می‌شود که محبت‌های ما به چه مقدار عیار دارد.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: اولین کاری که انسان در سر لوحه زندگی خودش باید قرار بدهد استقرار در کشتی ولایت است و به محض سوار شدن انسان بر کشتی ولایت به سمت نور حرکت می‌کند.

انتهای پیام

ارسال نظرات
آخرین اخبار