هر کجا به مشکل خوردیم دست به دامان فرهنگ دفاع مقدس شدیم و توانستیم از بحران ها عبور کنیم.
کد خبر: ۹۴۰۹۹۶۸
|
۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۶

به گزارش خبرگزاری بسیج، سردار عبدالرضا مراد حاجتی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان، امروز به همراه سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان و حجت الاسلام عبدالرضا رستگار نماینده ولی فقیه در سپاه استان ضمن حضور در بیت آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری زعیم حوزه های علمیه خوزستان، برای وی آرزوی سلامتی کردند.

آیت الله موسوی جزایری در این دیدار ضمن تقدیر از عملکرد نیروهای مسلح در برهه های مختلف، امید آفرینی و اقتدار امنیتی را مایه دلگرمی مردم دانست و اظهار داشت: هر کجا به مشکل خوردیم دست به دامان فرهنگ دفاع مقدس شدیم و توانستیم از بحران ها عبور کنیم.

وی خطاب به سردار مرادحاجتی افزود: خدمات ارزنده شما و دیگر فرزندان خوزستان در قرارگاه محرومیت زدایی نبی اکرم(ص) به خصوص در مناطق محروم کم نظیر بود.

سردار مرادحاجتی نیز در این دیدار، خدمات آیت الله موسوی جزایری در دوره های مختلف به خصوص دوران دفاع مقدس را ممتاز خواند و گفت: خوزستان در مقطعی مدیون مدیریت جهادی و شبانه روزی شما در خیلی از عرصه ها بود.

وی افزود: در دوران دفاع مقدس مردم اقوام مختلف خوزستان با راهبری مراجع و علمای بزرگ استان توانستند یک سد محکم در مقابل دشمن تا دندان مسلح ایجاد کنند.

آیت الله موسوی جزایری چندی پیش به علت بیماری در یکی از بیمارستان های تهران مورد عمل جراحی قرار گرفت و هم اکنون نیز پس از دوران نقاهت، شرایط مساعدی دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار