خبرهای داغ:
ویژه ولادت حضرت زهرا(س) ۹/ در نشستی با نماینده ولی فقیه سپاه راور مطرح شد:
نماینده ولی فقیه در سپاه راور با بیان اینکه شهید سلیمانی اخلاص فاطمی را سرلوحه کارهای خود قرار داده بود، گفت: وی در مسیر ترویج معارف و آموزه های مکتب فاطمی سنگ تمام گذاشت .
کد خبر: ۹۴۰۹۹۸۵
|
۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۷
به گزارش سرویس خبری بسیج جامعه زنان-خبرگزاری بسیج- کرمان: حجةالاسلام والمسلمین محمد حسین محمدی ، نماینده ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان راور در خصوص نقش ارادت شهید حاج قاسم سلیمانی به حضرت زهرا (س) و جایگاه آن در زیست انقلابی شهید سلیمانی بیان کرد: سردار سرافراز اسلام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تاکید زیادی بر برگزاری جلسات روضه حضرت زهرا (س) داشتند.
وی گفت: عشق و ارادت ویژه ای که سردار شهید اسلام به بزرگ بانوی اسلام داشت باعث شد که منزل شخصی خویش را در کرمان وقف حضرت زهرا (س) کند.ارادت و بزرگواری سردار دل ها به حضرت زهرا (س) به حدی بود که مقابل درب بیت الزهرا می ایستاد و به عزاداران خوش آمد می گفت.

نماینده ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان راور بیان کرد: اخلاص سردار سلیمانی برگرفته از زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) بود.امام هادی (ع) می‌فرماید: شیعه همیشه پیرو اهل بیت است و احساس ترس نمی کند و سردار حاج قاسم سلیمانی همیشه در میدان های نبرد بدون ترس و دلهره ای ورود و با وجود اینکه همه دشمنان قسم خورده شیعه و اسلام بودند با اقتدار، به وظیفه خود به نحو احسن عمل می‌کرد.
حجت السلام محمدی در ادامه اظهار کرد: سردار سلیمانی اخلاص و بزرگواری حضرت زهرا (س) را در زندگی خویش سر لوحه کار خود قرار داده بود و در آخر به افضل اعمال که شهادت است، نائل شد.
وی، خاطر نشان کرد: الگوی زندگی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی فاطمه زهرا (س) بود که توانست در زندگی خود علم را به عقل حاکم کند و به سعادت برسد.
نماینده ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان راور در ادامه تصریح کرد: سردار دل ها شیفته عقل خویش بود نه علم خود. آنچه بود کمال علمی این شهید بزرگوار بود که در وجود حاج قاسم به وقوع نشست. شهید سلیمانی از شخصیت هایی بود که در همین دنیا دل ها به او گره خورد و راه این شهید مکتبی شد که باید این مکتب ترویج پیدا کند.
حجت الاسلام محمدی گفت: نقل شده است حاج احمد امینی از شهدا عارف لشکر ۴۱ ثارالله وقتی فرمان حمله حاج قاسم را صادر کرد، به سردار دل ها گفت: سرعت آب زیاد است، اگر بچه ها از آب عبور کنند و به آب بزنند آب آنها را با خود خواهد برد.حاج قاسم گفت، ۱۰ مرتبه آب اروند را به فاطمه زهرا قسم بده و مطمئن باش بچه ها از آب عبور خواهند کرد، و همین اتفاق هم رخ داد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: یقینا شهید سلیمانی یکی از ارادتمندان واقعی حضرت زهرا (س) بود که در مسیر ترویج معارف و آموزه های مکتب فاطمی سنگ تمام گذاشت و با شهادت خودش نشان داد رهروی صدیق برای حضرت زهرا (س) است و می‌توان گفت که "یکی از دلایل شهادت حاج قاسم و محبوبیتش نزد پروردگار به این دلیل بود که حضرت زهرا را به عنوان مادر برگزید.
انتهای پیام/* پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس 
ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار