خبرهای داغ:
بررسی لایحه بودجه پیشنهادی شهرداری قزوین در سال ۱۴۰۱ در دستور کار شورای اسلامی شهر قزوین قرار می گیرد و تا پایان بهمن ماه روند بررسی جزییات پایان خواهد یافت.
کد خبر: ۹۴۱۰۰۲۹
|
۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۹

قزوین_ فرج اله فصیحی رامندی رییس شورای اسلامی شهر قزوین، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج، بیان کرد: طبق قانون پس از تقدیم بودجه توسط شهرداری، باید تا پایان بهمن ماه سال جاری بررسی بودجه توسط شورای اسلامی شهر به اتمام برسد و پس از دو هفته طی روند قانونی ۱۵ اسفندماه بودجه نهایی شده، به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

وی با اشاره به افزایش ۵۹ درصدی رقم کل بودجه شهرداری قزوین نسبت به سال گذشته گفت: دغدغه بنده طی سالهای گذشته تحقق بودجه و فصول درآمدی آن بوده است، به طوری که آنقدر گام ما بلند بود که دست نیافتنی بوده است، اما امیدواریم در سال ۱۴۰۱ به اهداف درآمدی مدنظر در بودجه برسیم و بتوانیم در بخش اجرایی نیز به اهداف مورد نظر دست پیدا کنیم.

رامندی تصریح کرد: از هفته آتی بررسی بودجه پیشنهادی سال آینده شهرداری توسط شورای اسلامی شهر قزوین در دستور کار قرار خواهد گرفت و امیدواریم که با بررسی جزییات بودجه در بخشهای مختلف عمرانی، فرهنگی و سایرحوزه ها بتوانیم به اهداف مورد نظر دست یابیم. یکی از بحثهای مهمی که در شورای ششم مطرح بود انتخاب شهردار توانمند بود که بتواند با ارتباطات قوی با مرکز و منابع موجود کشور اهداف جدی و بلند خود را محقق نماید که این کار انجام شد.

وی گفت: بحث پرداخت بدهی شهرداری قزوین، تکمیل پروژه های نیمه تمام، رفع معضلات و مشکلات شهری و اصلاح ساختار مدیریتی شهر از جمله مهم ترین دغدغه اعضای شورا می باشد که همه این موارد در برنامه های بودجه پیش بینی شده است و امیدواریم در بخش های درآمدی، عمرانی و هزینه های جاری بودجه بتوانیم به وضعیت مطلوبی برسیم.

انتهای پیام/۱۰۰۲

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار