سردار شاهوارپور در یادواره شهدای نبل و الزهرا سوریه بیان کرد:
فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: مجاهدت و رشادت‌های شهدای نبل و الزهرا مسئولیت ما را نسبت به تکالیف خود که همان صیانت از این سرزمین اسلامی و ارزش‌های انقلاب و نظام است، سنگین‌تر و انگیزه ما را برای تداوم راه شهدا دوچندان کرد.
کد خبر: ۹۴۱۰۲۵۹
|
۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۹

سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور روز پنجشنبه در یادواره شهدای نبل و الزهرا سوریه در اهواز اظهارداشت: در این عملیات ۱۷ شهید تقدیم کردیم که از بهترین‌های لشکر عملیاتی بودند به همین جهت سالگرد این شهدا در لشکر هفت ولیعصر (عج) برگزار شد.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره این شهدای والامقام افزود: شهدا ولی نعمتان ما هستند و مسئولیت سنگینی برعهده همه جامعه به ویژه همرزمان خود گذاشتند از این رو یادآوری مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های این شهیدان والامقام ضروری است.

سرتیپ پاسدار شاهوارپور تصریح کرد: برگزاری این یادواره‌ها تلنگری به همه جامعه است که همواره بدانیم مدیون شهدا هستیم و تداوم راه آنها نیز از رسالت‌های ما به شمار می‌رود.

وی افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیز یکی از رسالت‌های رسانه ها است که در این زمینه هرچه تلاش بیشتری داشته باشیم می توانیم ارزش های این شهدا را بهتر و بیشتر به جامعه منتقل کنیم.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار