خبرهای داغ:
تظاهرات محکومیتی کشتار وحشیانۀ مردم مظلوم یمن فردا پس از اقامۀ نماز جمعه در استان قزوین برگزار خواهد شد.
کد خبر: ۹۴۱۰۲۶۶
|
۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۲

قزوین_به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج، در اعتراض به کشتار وحشیانه مردم مظلوم یمن؛ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین اطلاعیه ای به شرح زیر صادر کرد؛


هر ملت مؤمنی که به خدای متعال ایمان و به وعده‌ی الهی اعتقاد داشته باشد، قطعاً پیروز خواهد شد و بر همین اساس بدون شک پیروزی با ملت مظلوم و مجاهد یمن خواهد بود. امام خامنه ای (مد ظله العالی)

تظاهرات محکومیتی کشتار وحشیانۀ مردم مظلوم یمن فردا پس از اقامۀ نماز جمعه در استان قزوین برگزار خواهد شد.
اخبار تأسف بار حملات وحشیانه به مردم مظلوم یمن با حمایت دولت مستکبر آمریکا که به شهادت و مجروح شدن بسیاری از مسلمانان این کشور منجر شده ، اندوه فراوانی در میان مردم کشورهای اسلامی و همه انسان های آزاده عالم پدید آورد. در این میان دخالت مستقیم برخی کشورهای عربی در سرکوب شیعیان یمن و سکوت مرگبار سازمان همکاری های اسلامی و مجامع بین المللی به اصطلاح حقوق بشری در قبال این جنایات هولناک ، تأمل برانگیز است.

با وجود وخیم تر شدن اوضاع انسانی در یمن ، ائتلاف « عربی - غربی» به سرکردگی عربستان همچنان به بمباران مناطق مختلف یمن و مراکز عمومی مانند بیمارستان ، ادارات و مدارس ادامه می دهد و این جنایات در سکوت کامل محافل خبری آمریکایی- غربی رخ می دهد و مدعیان حقوق بشر هم چنان در برابر اقدامات جنگ افروزانه رژیم سعودی سکوت مرگباری اختیار کرده اند.
امروز شرایط مردم یمن به دلیل تجاوز و بمباران همه روزه متجاوزان در کنار تحریم همه جانبه این کشور ابعاد تازه و گسترده ای به خود می گیرد و مردم سلحشور و مبارز این کشور هر روز با مشکلات جدیدی روبه رو می شوند، مردم بی دفاع و کودکان و زنان این کشور بیشترین آسیب را در حملات غیر انسانی متحمل شده اند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین ضمن محکومیت شدید اقدامات غیر انسانی و کشتار بی رحمانۀ مردم مظلوم یمن توسط ائتلاف عبری ـ عربی، از مردم همیشه در صحنه استان دعوت می کند همراه با ملت رشید و استکبارستیز ایران اسلامی تا بعد از اقامۀ نماز عبادی ـ سیاسی جمعۀ این هفته (8 بهمن) با انجام تظاهرات در تمامی مصلی های های استان ( ضمن اعلام همدردی با مردم قهرمان یمن خشم و نفرت و انزجار خود را علیه جبهۀ عبری ـ عربی و رژیم سعودی و آمریکای مستکبر و صهیونیست کودک کش فریاد کنند.

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار