مسئول روابط عمومی مرکز فرهنگی دفاع مقدس خرمشهر خبر داد؛
زرانژادیان با اشاره به بازدید جمعی از نویسندگان حوزه هنری کشور از موزه دفاع مقدس خرمشهر گفت: این نوسندگان هدف از حضور در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس خرمشهر را تولید آثار فرهنگی، هنری با موضوعات ارزشی و نقش خرمشهر در دفاع مقدس ذکر کردند.
کد خبر: ۹۴۱۰۲۶۷
|
۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۴

«هادی زرانژادیان» مسئول روابط عمومی و تبلیغات مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس خرمشهر امروز از بازدید جمعی از نویسندگان حوزه هنری کشور از این مرکز خبر داد و اظهار داشت: این نویسندگان هدف از حضور در مرکز و بازدید از موزه را در راستای شناخت بیشتر و لمس وقایع دفاع مقدس در خرمشهر جهت تولید آثار فرهنگی، هنری با موضوعات ارزشی و نقش خرمشهر در دفاع مقدس ذکر کردند.

وی افزود: خوشبختانه بعد از فروکش کردن بحران ویروس کرونا شاهد حضور کاروان‌های متعددی از سراسر استان و کشور در موزه خرمشهر هستیم.

زرانژادیان گفت: همه شرایط برای استقبال و میزبانی شایسته از هموطنان عزیز و زائران راهیان نور در موزه دفاع مقدس فراهم شده ضمن اینکه همه دستورالعمل‌های بهداشتی نیز در حین بازدید عزیزان رعایت می‌شود و راوی مرکز نیز به صورت شبانه روزی آماده ارائه گزارش و روایت‌های لازم به بازدید‌کنندگان است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار