مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان کبودراهنگ:
کبودراهنگ-مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان کبودراهنگ گفت: شیرزنان انقلاب اسلامی در دفاع مقدس نشان دادند که الگوی سوم، زن نه شرقی و نه غربی است.
کد خبر: ۹۴۱۰۳۴۵
|
۰۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۳

به گزارش خبرگزاری بسیج، سیده سمیه جعفری در جشن میلاد حضرت فاطمه (س) اظهار داشت: زن با تربیت صحیح خود انسان‌ساز و کشور را آباد می‌کند، اگر زن‌های انسان ساز از ملت‌ها گرفته شود کشور به شکست و انحطاط کشیده خواهد شد.

وی گفت: زن مسلمان ایرانی هویت والای زن اسلامی را باید آنچنان زنده کند که چشم دنیا را به خود جلب کند.

مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان کبودراهنگ افزود: این وظیفه امروز بر دوش زنان مسلمان ایرانی است، شیرزنان انقلاب اسلامی در دفاع مقدس نشان دادند که الگوی سوم، زن نه شرقی و نه غربی است.

وی ادامه داد: زن مسلمان ایرانی تاریخ جدیدی را پیش چشم زنان جهان گشوده و ثابت کرد که می‌توان زن بود، عفیف بود، محجبه و شریف بود و در عین حال متن و مرکز بود، می‌توان سنگر خانواده را پاکیزه نگاه داشت و در عرصه‌های سیاسی و اجتماعی نیز سنگرسازی‌های جدید و فتوحات بزرگ را به ارمغان آورد.

جعفری بیان داشت: بسیج جامعه زنان کبودراهنگ به عنوان یک نهاد ارزشی و انقلابی تلاش می‌کند تا جایگاه خود را در بیانیه گام دوم به منظور تحقق تمدن نوین اسلامی تصویر کرده و برنامه‌ها و سیاست‌های راهبردی خود را برای تحقق سبک زندگی اسلامی -ایرانی احیا هویت اسلامی و ملی زن مسلمان و تعمق باورهای دینی بین زنان و الگوگیری از بزرگ بانوی اسلام حضرت زهرا(س) و تربیت زن تراز انقلاب اسلامی با نهادینه کردن عفاف  و حجاب، ایجاد نهضت ازدواج آسان، ترویج و ترغیب به فرزندآوری، استحکام خانواده و پیشگیری از طلاق و تربیت کودکان مهدوی و کمک به کارآفرینی و اشتغال دین خود را به نظام و انقلاب  اسلامی برای جامعه پردازی و تحقق تمدن اسلامی و تجلی منجی عالم بشریت موعود (عج) ادا کند.

ارسال نظرات
پرطرفدارترین
آخرین اخبار