نشست اخلاقی، معرفتی و تربیتی در حلقه های صالحین توسط پایگاه اسرا حوزه حضرت ام البنین برگزار گردید.
کد خبر: ۹۴۱۰۵۲۴
|
۰۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۲

به گزارش خبرگزاری بسیج :فرمانده پایگاه مقاومت بسیج اسرا گفت: برگزاری نشستهای اخلاقی، معرفتی و تربیتی در حلقه های صالحین خبر داد و گفت: براساس فرمایشات امام خامنه ای(مد ظله) در بیانیه گام دوم انقلاب پیرامون افزایش اخلاق و معنویت اسلامی در جامعه و خانواده به ویژه در میان جوانان، برگزارکردن این نشست ها در حلقه های صالحین می تواند به نهادینه کردن اخلاق، معنویت و تربیت اسلامی در جامعه و خانواده کمک کند.


وی افزود:جامعه اسلامی ما برپایه اعتقادات اسلامی والهی بناشده است و اسلام دین اخلاق مدار است و جامعه و خانواده ها ی ایرانی از اخلاق و تربیت اسلامی گریزان نیستند؛ این در حالی است که برخی کانون ها در فضای حقیقی به ویژه در فضای مجازی سعی می کنند کشور ما واسلام را با چهره هایی ضد اخلاقی به جهان معرفی کرده و چهره هایی مثبت و قابل قبول از کشورهای غربی را به جوانان این مملکت معرفی کنند تا از این طریق بتوانند جوانان را به سمت کانون های ضد دین و اخلاق جذب کنند.


فرمانده پایگاه اسرا نهادینه شدن فرهنگ اخلاق و معنویت را وظیفه همه ارگان های اسلامی و اجتماعی برشمرد وگفت: ارگان ها و نهاد های دولتی و اسلامی به ویژه بسیج، موظف بر اجرا و گسترش اخلاق و معنویت که در بیانیه گام دوم از آن سخن به میان آمده هستند.


وی اظهارکرد:دشمنان انقلاب و ایران اسلامی همواره درحال دسیسه وتوطئه چینی در حوزه های مختلف، به ویژه در مقوله اخلاق و معنویت بوده و ماشاهدهستیم در فضای مجازی شبکه های اجتماعی، کانال ها و کانون های ضد اخلاقی تیرهای زهرآلودخودرا سمت اعتقادات جوانان در جامعه اسلامی نشانه گرفته اند. و هدفشان گشترس بی بندو باری و بی اعتقادی در جامعه است تا از این طریق بتوانند به ضعیف شدن و از بین رفتن اعتقادات در جامعه ما کمک کنند.


وی خاطرنشان کرد:مجموعه این پایگاه به ویژه بخش صالحین در پایگاه اسرا با تمام توان در گسترش فرهنگ، اخلاق و تربیت اسلامی تلاش می کند تا بتواند به یاری خداوند متعال جوانانی دین مدار، ولایت مدار و با اخلاق اسلامی تربیت کند تا بتواند حامی اسلام و انقلاب باشند .


شایان ذکر است این نشست توسط پایگاه اسرا حوزه حضرت ام البنین برگزار گردید.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار