فرمانده پایگاه مقاومت بسیج صاحب الزمان (عج) از برگزاری 10 برنامه در دهه مبارک فجر در روستا عبدالله آباد خبر داد.
کد خبر: ۹۴۱۰۵۶۳
|
۰۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از سرخه؛ به مناسبت دهه مبارک فجر، جلسه پایگاه مقاومت بسیج صاحب الزمان (عج) روستا عبدالله آباد در سرخه با حضور دهیاری و اعضای شورا روستا در این پایگاه برگزار شد.

در طی این جلسه هریک از اعضا در خصوص برنامه های اجرایی در طول دهه و در جهت بزرگداشت آن پیشنهاداتی را ارائه و با یکدیگر گفتگو کردند.

اکبر رهایی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج صاحب الزمان (عج) ضمن اشاره به اهمیت بزرگداشت دهه فجر در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: مردم غیور کشورمان از جان و مال خود برای حفاظت و حراست از انقلاب اسلامی گذشته اند و خدمات و دستاوردهای ارائه شده، ابتدایی ترین وظیفه در برابر آنها بوده است.

او افزود: باید فلسفه وجودی انقلاب اسلامی و دستاوردهای چهل ساله آن در برنامه های مختلف تبیین و تشریح شود که دشمن شناسی و تبیین اصل ولایت فقیه در جامعه یکی از این موارد مهم است.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج صاحب الزمان (عج) با اشاره برنامه های اجرایی در روستا بیان داشت: آذین بندی روستا، پیاده روی خانوادگی، اجرای مسابقه انقلاب، اجرای برنامه شب ۲۲بهمن و سردادن بانگ الله اکبر، نورافشانی، برپایی سفره انقلاب، حضور در گلزارشهدا سرخه و راهپیمایی ۲۲بهمن از جمله برنامه های اجرایی است.

رهایی در ادامه اضافه کرد: با هدف ایجاد شور و نشاط بین بسیجیان در سطح روستا مسابقات بومی و محلی ویژه خانم ها و آقایان برگزار خواهد شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها