در پیام تبریک سپاه ارومیه به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آمده است: در همه عرصه ها سپاه حضور فعال و اثرگذار دارد.
کد خبر: ۹۴۲۷۳۴۱
|
۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از ارومیه، فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیام تبریک صادر کردند.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

والذین هاجروا و جاهدوا فی سبیل الله اولئک یرجون رحمت الله (کسانی که هجرت کردند و در راه خدا جهاد نمودند، آنها به رحمت خدا امیدوارند) بقره ۲۱۸

ضمن گرامیداشت یاد و خاطر امام (ره) و شهدای والامقام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بدون شک تشکیل سپاه پاسداران در ماه های اولیه پیروزی انقلاب اسلامی با تدبیر امام (ره) فرصتی بزرگ برای غلبه بر توطئه های متنوع دشمنان به ویژه توطئه متوقف کردن و به زیر کشیدن حرکت انقلابی مردم ایران بود.

 این نهاد مردمی برآمده از انقلاب، قدرت و کارآمدی خود را هم در زمان مقابله با منافقین در ماه‌های اول پیروزی انقلاب به نمایش گذاشت و هم درطول هشت سال دفاع مقدس در مقابل دشمن تا دندان مصلح قدرت نمایی کرد.

بعد از پیروزی غرورآفرین در جنگ تحمیلی با توجه به ضرورت بازسازی خرابی های ناشی از جنگ، سپاه به واسطه داشتن نیروهای متعهد و متخصص جوان وارد عرصه سازندگی شد و در حوزه پیشرفت و آبادانی مناطق آسیب دیده در کنار دولت و مردم  قدم‌های بسیار ارزشمندی برداشت.

 این نهاد ارزشمند در محرومیت زدایی، جبهه مقاومت، طرح شهید سلیمانی، مبارزه با اشرار و هزاران موارد دیگر نقش پر رنگی در سال‌های اخیر  ایفاء کرده و همواره حافظ و پاسدار

امنیت و آرامش مردم عزیز ایران بوده است.

اینجانبان سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به همه فرماندهان دلیر و پاسداران رشید انقلاب اسلامی به ویژه کارکنان ولایت مدار و بسیجیان سلحشور ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه تبریک عرض می‌کنیم و از درگاه خداوند رحمان صحت و سلامتی مقام معظم رهبری فرمانده کل قوا و سربلندی و موفقیت همه پاسداران، بسیجیان و مردم شهید پرور ارومیه را مسئلت می‌کنیم.

انتهای پیام

ارسال نظرات
آخرین اخبار