خبرهای داغ:
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت: امروز امنیت غذایی از دغدغه های مهم دنیاست که به دلیل خشکسالی و افزایش جمعیت و پرداختن به موضوع تولید مواد غذایی امری مهم است و کلیدی ترین موضوع توجه به موضوع آب است.
کد خبر: ۹۴۳۲۰۹۶
|
۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۲

قزوین_ به گزارش خبرگزاری خبرگزاری بسیج، سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران در حاشیه افتتاح پروژه احداث مخزن ۴۰۰ هزار مترمکعبی روستای آقابابا توسط جهادگران بسیج سازندگی همزمان با هفته بسیج سازندگی بیان کرد: امروز امنیت غذایی از دغدغه های مهم دنیاست که به دلیل خشکسالی و افزایش جمعیت و پرداختن به موضوع تولید مواد غذایی امری مهم است و کلیدی ترین موضوع توجه به موضوع آب است.

وی گفت: این آب بند، در واقع بند وحدت و مودت است که مردم منطقه را با هم آشتی می دهد و موجب رونق تولید در این منطقه حاصلخیز خواهد شد. دشت قزوین از بهترین نقاط کشور برای تامین غذای مردم کشور است.

سردار نقدی عنوان کرد: این طرح ها باید در همه جا به شکل محلی و برای استفاده از آب و خاک انجام شود و گروه های جهادی فعالانه برای محرومیت زدایی اقدام نمایند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران عنوان کرد: در پس این آب بند، نباید آبیاری غرقابی داشته باشیم و با برنامه مدون برای آبیاری و تولید محصولات برتر کشاورزی اقدام نماییم و یک وجب از زمین ها نباید بدون استفاده و بدون تولید محصول باقی بماند.

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار