معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از تمدید مجدد ثبت‌نام آزمون‌ ورود به حرفه مهندسی و کاردانی در تمامی رشته‌ها در استان تا ۲۶ اردیبهشت ماه جاری خبر داد.
کد خبر: ۹۴۳۲۵۵۳
|
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۱

به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، ابوالفضل مهدیار اظهار داشت: بر اساس اعلام دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان، آزمون‌های ورود به حرفه در کلیه رشته‌های مهندسی مندرج در قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان شامل رشته‌های معماری (نظارت، طراحی و اجرا)، عمران صلاحیت‌های (نظارت، محاسبات، اجرا، طرح و اجرای گود، پی و سازه نگهبان و ارزیابی، طرح و اجرای بهسازی)، تاسیسات‌ مکانیکی (نظارت، طراحی و اجرا)  تاسیسات‌ برقی (نظارت، طراحی و اجرا)، شهرسازی، نقشه‌برداری و ترافیک، همچنین در کلیه رشته‌های کاردانی شامل معماری، عمران، شهرسازی، نقشه‌برداری، تاسیسات‌ مکانیکی و تاسیسات‌ برقی به همراه آزمون تعیین صلاحیت معماران تجربی و آزمون صلاحیت کارشناس ماده ۲۷ به‌طور هماهنگ و همزمان برگزار می‌شود.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان وبلوچستان تصریح کرد: بر همین اساس ثبت‌نام تمامی رشته‌ها از شنبه ۱۰ اردیبهشت آغاز شده و تا روز دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه جاری  ادامه خواهد یافت.

مهدیار گفت: آزمون رشته معماری (طراحی) پنجشنبه ۲۳ تیرماه و همچنین آزمون‌های تستی سایر رشته‌ها روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه  ۱۶، ۱۷ و ۱۸ شهریورماه برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: بر این اساس متقاضیان دریافت پروانه اشتغال بکار می‌توانند با مراجعه تدریجی به درگاه الکترونیکی inbr.ir از طریق سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار