جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان با تأکید بر اینکه همه دستگاه های در اجرای طرح توزیع عادلانه یارانه ها باید پای کار باشند، گفت: قرارگاه مقابله با احتکار در گیلان تشکیل شد.
کد خبر: ۹۴۳۳۲۰۷
|
۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۲:۲۰

 

 

 

به گزارش خبرگزاری بسیج، سرهنگ الیاس کوثری در جلسه شورای هماهنگی بسیج مستضعفین استان گیلان با تعزیرات حکومتی با اشاره به اقدام دولت برای اصلاح اقتصادی، گفت: همه دستگاه‌ها باید در اجرای این طرح و قانون پای کار باشند.

وی در ادامه به اهمیت طرح مردمی سازی یارانه در توزیع عادلانه ثروت اشاره کرد و گفت: اقدام دولت برای حذف ارز ترجیحی بسیار مهم بوده است به طوری که تمام کارشناسان اقتصادی به درست بودن این طرح اذعان دارند.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر عدم وجود کمبود کالا در این استان، بیان کرد: بدون شک انجام طرح مردمی سازی یارانه مشکلاتی را در بازار توسط سودجویان ایجاد می‌کند که باید این افراد شناسایی و با آنان برخورد جدی شود.

سرهنگ کوثری، از تشکیل قرارگاه مقابله با احتکار در استان گیلان خبر داد و گفت: تشکیل قرارگاه مقابله با احتکار در هر استان توسط بسیج و سپاه باید تشکیل شود هر چند در روزهای گذشته اقدامات خوبی در راستای مقابله با احتکار در گیلان انجام شده و این روند ادامه دار است.

وی نقش بسیج در مقابله با احتکار کالا را بسیار مهم دانست و تصریح کرد: سپاه و بسیج در بطن جامعه بوده و از همه امکانات خود در راستای مقابله با احتکار کالا استفاده می‌کنند زیرا گران‌فروشی و احتکار اعلان جنگ با مردم است.

ارسال نظرات
آخرین اخبار