جانشین قرارگاه امنیتی امام علی (ع) در غرب کشور:
جانشین قرارگاه امنیتی امام علی(ع) در غرب کشور گفت: امروز بسیج دشمنان را خوار و ناامید کرده زیرا که بسیج منحصر به زمان و مکان نیست و در هر زمان و هر جایی در صحنه حضور دارد.
کد خبر: ۹۴۳۳۷۱۴
|
۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، سردار «مرتضی مرادی» روز جمعه در رزمایش گردان های بیت المقدس و کوثر شهرستان گیلانغرب با نام بیت المقدس در منطقه عمومی پادگان حضرت رسول(ص) این شهرستان افزود: وظیفه بسیجیان مقدس است زیرا که ادامه دهنده راه شهدا و ایثارگران هستند.

وی اظهار داشت: تمام برنامه های بسیج حایز اهمیت است اما برنامه های دفاعی اولویتش بیشتر است.

جانشین فرمانده قرارگاه امنیتی امام علی (ع) گفت: دشمنان چشم دیدن آمادگی دفاعی فرزندان این مرز و بوم را ندارند و از هیچ توطئه‌ای هم فروگذار نمی‌کنند اما به برکت لطف پروردگار هدایت های رهبر معظم انقلاب و در صحنه بودن فرزندان غیور ملت توطئه های آن ها راه به جایی نخواهد برد.

سردار مرادی با اشاره به تدبیر الهی و ماندگار امام در تشکیل بسیج انقلاب و نظام گفت: این آمادگی نظامی و روز به روز ارتقا می یابد.

فرمانده سپاه ناحیه گیلانغرب نیز گفت: رزمایش بیت المقدس به استعداد هفت گردان شامل چهار گردان دارای ماموریت دفاعی یک گردان امنیتی و ۲ گردان امدادی در قالب سناریوهای بازرسی پدافند پدافند دورادور مقابله با ناآرامی های اجتماعی و امداد و نجات عملیاتی شد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار