۷۶پروژه محرومیت زدایی با حضور سردار احمد شفائی جانشین قرارگاه قدس جنوب شرق و فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان در سالن سپاه مهرستان برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۳۳۸۲۹
|
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۸

به گزارش خبرنگار بسیج از مهرستان، آیین افتتاحیه ۷۶پروژه محرومیت زدایی با حضور سردار احمد شفائی جانشین قرارگاه قدس جنوب شرق و فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان ،ناصر دُرازهی فرماندار،حسين نکویی فرمانده سپاه،ائمه جمعه وجماعات،بخشداران،شورای اداری،سران طوایف،معتمدین،بسیجیان و عموم مردم بصورت تجمیعی در محل سالن سپاه مهرستان برگزار شد.

سردار احمد شفائی، جانشین قرارگاه قدس جنوب شرق در حاشیه این مراسم بیان کرد؛خدارو شاکریم که بسیج درحوزه سازندگی و محرومیت زدایی در این چند سال برای مردم مهرستان پابه رکاب بوده و ان شاالله دولت انقلابی در این حوزه با تمام توان وارد عمل شود.

ناصردُرازهی در حاشیه این مراسم گفت؛اقدامات بسیج و سپاه از چشم مردم مهرستان پوشیده نیست و در این هشت ماه آوار برداری دولت، دوشادوش دولت در همه زمینه ها بخصوص محرومیت زدایی و کنترل بازار و و جلوگیری از جو سازی های معاندین برای نا امیدی مردم واقعا نقش آفرینی کرده است.

حسين نکویی فرمانده سپاه مهرستان در این مراسم گفت؛در طول سه سالی که بعنوان خادم مردم مهرستان در بسیج معرفی شدم تمام تلاش را برای محرومیت زدایی مردم انجام داده ام و این ۷۶پروژه که در شش ماهه دوم سال ۱۴۰۰ انجام آماده و تقدیم مردم گردیده با استقبال و حمایت علما مردم و کارکنان جهادی صورت گرفته است.

مولوی عبدالخالق حسین زهی امام جمعه اهل سنت مهرستان درحاشیه این مراسم اظهار کرد؛مردم شريف وقدر شناس مهرستان بسیج و سپاه را بعنوان یک نهاد مردمی و یاری رسان می دانند و پیوسته ارتباط دارند و این نهاد در همه زمینه ها در کنار مردم بوده است که جای تشکر دارد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار