مجری امور فرهنگی، دینی و ایثارگران شرکت توانیر:
همدان-مجری امور فرهنگی،دینی وایثارگران توانیر بابیان اینکه همه باید در راستای اعتلای نظام تلاش کنیم، بااشاره به پیک بار تابستان گفت:امید است باهمراهی مردم وصرفه‌جویی،پایداری شبکه ورضایتمندی مردم را داشته باشیم.
کد خبر: ۹۴۳۵۷۴۵
|
۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۴

به گزارش خبرگزاری بسیج، سیدمحسن وهابی در مراسم گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و تجلیل از ایثارگران این شرکت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهید «صیاد خدایی» اظهار کرد: در سال ۱۳۵۷ که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید اولین اقدامات مذبوحانه دشمنان در کردستان بود، در سال ۱۳۵۸ نیز کودتای نوژه را داشتیم و در سال ۱۳۵۹ آغاز جنگ نابرابرانه که با تحریک قدرت‌های بزرگ صورت گرفت.

وی با اشاره به حادثه ۱۱ سپتامبر که در سال ۲۰۰۱ منجر به اشغال افغانستان شد و اشغال عراق در سال ۲۰۰۳ گفت: تمام این اقدامات برای مهار نظام جمهوری اسلامی ایران در منطقه بود که در سال ۲۰۱۵ ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری اعلام می‌کند که ۷ تا ۸ هزار میلیارد دلار در منطقه هزینه کردیم و نتوانستیم هیچ کاری کنیم.

مجری امور فرهنگی، دینی و ایثارگران شرکت توانیر با اشاره به مردمی‌سازی یارانه‌ها افزود: دولت حرکتی را برای اصلاح ساختار اقتصادی کشورآغاز کرده است و امروز نیز شاهد فضاسازی رسانه‌های معاند علیه نظام هستیم که می‌خواهند مردم را در مقابل نظام قرار دهند و این حرف را کسانی می‌زنند که برای نابودی این کشور از هیچ کاری کوتاهی نکردند.

وی با بیان اینکه همه باید در راستای اعتلای نظام تلاش کنیم، با اشاره به پیک بار تابستان تأکید کرد: امید است با همراهی مردم و صرفه‌جویی، پایداری شبکه و رضایتمندی مردم را داشته باشیم.

* شهدا از جان خود گذشتند تا باور‌ها زنده بماند

علی سهرابی بیدار، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان نیز در ادامه اظهار کرد: سوم خرداد ماه روز باور باور‌های دینی و ایثار و شهادت و روز مقاومت و پیروزی است که موجب تقویت و تسریع در مسیر دفاع مقدس شد.

وی با اشاره به رشادت رزمندگان اسلام افزود: شهدا از جان خود گذشتند تا باور‌ها زنده بماند و قطعه‌ای از خاک کشور عزیز ما به دست دشمن نیفتد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با تأکید بر تبیین دستاورد‌های دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفتک به مناسبت گرامیداشت این ایام برنامه‌های مختلفی در سطح شرکت اجرایی شده است که از آن جمله می‌توان به پخش نماهنگ و سرود، برپایی ایستگاه صلواتی، صعود کوهنوردان صنعت آب و برق به قله الوند، پیاده‌روی خانوادگی و برگزاری مسابقه فوتسال منتخبان صنعت آب و برق اشاره کرد.

وی دیدار با خانواده معظم شهدا و شهید «محمدکاظم یوسف صنعتی» شهید شاخص صنعت آب و برق استان همدان در سال جاری، ارسال پیامک، پیاده‌روی خواهران بسیجی، فضاسازی محیطی و ... را از دیگر برنامه‌های اجرایی به مناسبت حماسه سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر عنوان کرد.

سهرابی‌بیدار تصریح کرد: ثمره برگزاری این نشست‌ها با یاد شهدا، ایجاد باور‌ها و نگاه عمیق در افزایش سطح خدمت‌رسانی به مردم در راستای پیشبرد اهداف نظام است که در نهایت منجر به رضایتمندی مردم می‌شود.

وی با اشاه ره به وجود ۱۷۷ نفر ایثارگر شاغل و بازنشسته در شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: در بحث تبدیل وضعیت ایثارگران نیز تمام پرونده‌ها تشکیل و فرایند اداری آن‌ها در حال انجام است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات