تجهیزات تفریحی غیراستاندارد در پارک شهربازی پادادشهر اهواز تا رفع نواقص مهروموم شد.
کد خبر: ۹۴۳۸۲۶۰
|
۲۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۲

علی داوودی مدیرکل استاندارد خوزستان امروز در مصاحبه با خبرنگار بسیج در اهواز گفت: این اداره کل در راستای تأمین ایمنی و سلامت شهروندان و پیرو نظارت مستمر بر تجهیزات و وسایل تفریحی نصب شده در پارکها، شهربازیها و زمین‌های بازی، طی بازرسی انجام شده، تعدادی از وسایل تفریحی فاقد ایمنی در پارک شهربازی پادادشهر اهواز را پلمب کرد.

علی داوودی افزود: این وسایل با توجه به وجود موارد عدم انطباق بحرانی تا زمان رفع نواقص و برآورده کردن الزامات استاندارد‌های ملی مربوطه از دسترس عموم خارج شدند.

وی گفت: با توجه به اهمیت ایمنی و سلامت کودکان و مخاطراتی که استفاده از وسایل بازی غیراستاندارد برای این قشر آسیب‌پذیر دارد از شهروندان محترم خواهشمند است قبل از استفاده از وسایل تفریحی به گواهینامه ایمنی نصب شده در محل وسیله توجه کنند یا در صورت عدم رویت از مالک وسیله درخواست ارائه تصویر گواهینامه را نمایند.

داوودی افزود: در صورت مشاهده وسیله غیراستاندارد با مراجعه به پرتال سازمان ملی استاندارد به نشانی isad.isiri.gov.ir قسمت گزارش‌های مردمی، با ثبت گزارش ما را در شناسایی و انجام اقدامات قانونی جهت ایمن‌سازی وسایل غیر ایمن یاری کنید.

انتهای پیام/

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار