خبرهای داغ:
معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه‌های علمیه اصفهان گفت: همزمان با دهه کرامت یک بانوی ژاپنی در مدرسه علمیه ناصریه اصفهان به دین مبین اسلام مشرف شد.
کد خبر: ۹۴۳۸۸۳۵
|
۲۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۶
به گزارش سرویس خبری بسیج جامعه زنان-خبرگزاری بسیج از اصفهان، حجت‌الاسلام سید حسین مؤمنی در گفتگویی با اشاره به تشرف بانوی ژاپنی به دین اسلام، اظهار کرد: همزمان با میلاد فرخنده حضرت فاطمه معصومه(س) خانم ماکی شین ۳۵ ساله از ژاپن پس از فراگیری اصول ضروری و ابراز تمایل در این مدرسه به مذهب تشیع مشرف شد.
 
معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه‌های علمیه اصفهان افزود: با وجود اینکه هدف اصلی ما از برنامه‌های مذهبی و تبلیغی در مدرسه علمیه ناصریه بیشتر تبیین و پاسخ به شبهات و سؤال‌های گردشگران خارجی درباره اسلام و خصوصاً‌ اسلام شیعی است، اما اگر کسی تمایل به قبول کردن اسلام داشته باشد فضایی در مدرسه مهیا شده تا این افراد با کمترین هزینه و زحمت مسلمان شوند.
 
مؤمنی بیان کرد: مدرسه علمیه ناصریه واقع در ضلع شرقی مسجد امام(ره) قریب به ده سال است که در امر تبلیغ توریسم به صورت مداوم فعالیت دارد و طی این سال‌ها توانسته گردشگران بسیاری را با اسلام و ارزش‌های اسلامی آشنا کند و در مدت فعالیت‌های تبلیغی مبلغان در این مدرسه افرادی بوده‌اند که ابراز تمایل به تشرف به اسلام کرده‌اند که پس از فراگیری اصول مهمه در این مدرسه به دین اسلام مشرف شده‌اند.
 
وی خاطرنشان کرد: بیشتر کسانی که در این مدرسه به تشیع مشرف شده‌اند توسط راهنمایان به این مدرسه معرفی شده‌اند و قدم‌های بعدی تا تشرف در این مدرسه انجام شده است.
 
انتهای پیام/
ارسال نظرات
آخرین اخبار