دستیار و مشاور عالی رهبر انقلاب اسلامی ایران در امور نیروهای مسلح و نیز رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس:
سردار سرلشکر صفوی گفت: چرخه تولید تا فروش می تواند با پرداخت وام های بدون ضامن کم درصد هم موثر باشد تا مشکل بانوان این استان، که هم هنر اداره زندگی و هم هنر کمک در اقتصاد زندگی را به عهده دارند، حل شود.
کد خبر: ۹۴۳۹۰۶۱
|
۲۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۶

به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، سرلشکر یحیی رحیم صفوی، مشاور عالی رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) در بازید از دومین جشنواره بانوی نخبه سیستانی و بلوچستانی بیان داشت: زنان هنرآفرین و افتخار آفرین سیستان و بلوچستان سرمایه بزرگی هستند و برپایی این‌گونه نمایشگاه‌ها درعرصه ملی در بخش صادرات می تواند تأثیر بسزایی داشته باشد .

سرلشکر رحیم صفوی خاطرنشان کرد: امیدوارم اداره کل میراث فرهنگی و اداره های مربوطه با کمک سپاه پاسداران، استانداری و شهرداری استان سیستان و بلوچستان بتوانند با ایجاد یک مجموعه بزرگ برای فروش محصولات بانوان و سرپرست خانوار که مهمترین مشکل آن ها فروش محصولات است؛راه گشای این عرصه باشند.


رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس ضمن تاکید بر شناختی که از مردم شهرهای دیگر داشتند؛ تاکید نمود: که چنین نمایشگاه‌هایی در تهران بزرگ به‌صورت دائمی دایر شود و این چرخه تولید تا فروش می تواند با پرداخت وام های بدون ضامن کم درصد هم موثر باشد تا مشکل بانوان این استان، که هم هنر اداره زندگی و هم هنر کمک در اقتصاد زندگی را به عهده دارند، حل شود.


این مسئول در پایان عنوان کرد: سلام مردم این استان را به محضر رهبر انقلاب اسلامی خواهم رساند و از خداوند برای بانوان با غیرت این استان که واقعاً محور خانواده هستند، آرزوی توانمندی دارم تا با سعی و تلاش بتوانند با ایجاد ساختار اقتصادی به زندگی خود کمک کنند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار