سردار شاهوارپور در دیدار با شیوخ، بزرگان و معتمدان آبادان و اروندکنار بیان کرد:
فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: سپاه و مجموعه بسیج در کنار سایر مجموعه ها برای خدمت‌رسانی و امدادرسانی به آسیب دیدگان این حادثه در کنار مردم بود
کد خبر: ۹۴۳۹۳۹۷
|
۲۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۵

نشست بزرگان و معتمدین آبادان و اروندکنار با فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان در زمینه بررسی مشکلات این مناطق در اهواز برگزار و در این نشست شیوخ عرب خوزستان از مجموعه سپاه استان برای خدمت‌رسانی به آسیب‌دیدگان ساختمان متروپل، قدردانی کردند.

به گزارش بسیج ، فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان روز پنجشنبه در حاشیه این نشست اظهار داشت: شیوخ گرامی از دو منطقه آبادان و اروندکنار در این نشست حضور یافتند که یکی از مسایل مهم مورد گفت و گو، وحدت و یکدلی است که بین اقوام مختلف در استان بخصوص بین طوایف عرب استان وجود دارد.

سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور افزود: حادثه متروپل همه ما را متاثر و نگران کرد و تعدادی از هموطنان ما در این حادثه جان خود را از دست دادند که همه ما و ملت شریف ایران و خوزستان را داغدار کرد.

وی تصریح کرد: سپاه و مجموعه بسیج نیز در کنار سایر مجموعه ها برای خدمت‌رسانی و امدادرسانی به آسیب دیدگان این حادثه در کنار مردم بود و امروز شیوخ محترم عرب خوزستان برای تکریم از این مجموعه پیش‌قدم شدند که شایسته قدردانی است.

فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان ادامه داد: سپاه استان و آبادان در کنار مجموعه قرارگاه خاتم الانبیا و نیروی زمینی سپاه در این حادثه با تمام ظرفیت در خدمت مردم بودند تا سختی و مشکلات را به حداقل برسانند و با تلاش های صورت گرفته پیکر تمامی جان باختگان از زیر آوار خارج و پهنای خطر به مقدار زیادی کاهش یافت و اکنون آرامش نسبی در این منطقه حاکم است.

وی بیان کرد: بزرگان و شیوخ و سادات گرامی برای قدردانی از مجموعه سپاه آمده‌اند که این یک حرکت ارزشمند بوده و نشان از همدلی و اتحاد بین مردم و نیروهای خدمتگذار نظام است.

سرتیپ پاسدار شاهوارپور گفت: شیوخ معظم و عشایر غیور خوزستان و بخصوص آبادان، خرمشهر و اروندکنار سال های سال مرزداران ایران اسلامی بوده و هستند.

وی تصریح کرد: عشایر غیور خوزستان در کنار نیروهای مسلح همواره از مرزهای استان دفاع کرده و نقش بزرگان و طوایف و اقوام در این منطقه کلیدی است اما این مردم دارای مشکلات و دغدغه‌هایی در بخش آبرسانی و اشتغال هستند که وجود این مشکلات در شأن این نظام اسلامی نیست و امید است در دولت انقلابی به آن رسیدگی و مشکلات برطرف شود.

فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان تاکید کرد: بی شک با عزم دولت انقلابی و شخص آیت‌الله رییسی، برای رسیدگی و رفع مشکلات مردم خوزستان و بخصوص عشایر غیور استان در دستور کار جدی دولت قرار گرفته است.

وی یادآور شد: مجموعه سپاه و بسیج نیز در تمامی سختی ها و مشکلات همواره در کنار مردم استان هستند و از هیچ تلاشی برای کاهش سختی های مردم دریغ نخواهند کرد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار