مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه قمربنی هاشم علیه السلام از ارائه خدمت به ۳۱ هزار و ۴۹۲ نفر در چهارمحال و بختیاری به مناسبت استقبال از کنگره ملی شهدای عشایری خبرداد.
کد خبر: ۹۴۳۹۵۸۸
|
۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ سرهنگ پاسدار کاظم کبیری در گفتگو با خبرنگار ما گفت: طی سه ماهه اول سال 1401 و در راستای برگزاری کنگره ملی 11هزار شهید جامعه عشایری کشور به میزبانی سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام در چهارمحال و بختیاری، تعداد 126 تیم آموزشی، بهداشتی و درمانی عمومی و تخصصی به مناطق کمتر برخوردار، صعب العبور و عشایری استان اعزام شد.

وی افزود: در این اعزام ها 31هزار و 492 نفر از خدمات رایگان بسیج جامعه پزشکی به ارزش ریالی 9میلیارد و 372میلیون و 380هزار ریال بهره مند شدند.

کبیری ادامه داد:  اعزام تیم های پزشکی درمانی، برپایی ایستگاه های سلامت در مناطق مختلف ازجمله مصلاهای نماز جمعه سراسر استان و ارائه خدماتی همچون؛ غربالگری فشار خون، سنجش قند خون و اندازه گیری اکسیژن خون، قد و وزن، توزیع بسته های آموزشی - بهداشتی، ارائه آموزش های بهداشتی، واکسیناسیون و ارائه مشاوره تغذیه، معاینه و ویزیت توسط پزشکی عمومی و دندانپزشک و ارائه داروی رایگان از خدمات ارائه شده به بیماران در مناطق مختلف کم برخوردار استان در این مدت بوده است.

ارسال نظرات
آخرین اخبار