فرمانده قرارگاه منطقه‌ای کربلا نیروی زمینی سپاه از آغاز رزمایش کمک مومنانه توزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی در مناطق مرزی خوزستان خبر داد.
کد خبر: ۹۴۳۹۹۱۱
|
۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۵۶

سرتیپ پاسدار احمد خادم سیدالشهدا روز یکشنبه در آیین آغاز توزیع این بسته‌های معیشتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باتوجه به مشکلات معیشتی برخی از خانواده‌های مناطق مرزی استان که همواره حافظان مرز‌های کشور هستند، قرارگاه منطقه‌ای کربلا در راستای خدمت به نیازمندان حدود ۱۰ هزار بسته معیشتی را آماده کرده و از امروز بین این مناطق مرزی توزیع خواهد کرد.

وی افزود: اگرچه پیش از این نیز در برنامه‌های متعددی این قرارگاه در راستای خدمت‌رسانی به مردم مناطق محروم قدم‌هایی را برداشته و اکنون نیز سعی کردیم با توزیع این بسته‌های معیشتی بخش از دغدغه‌های این خانوار‌ها را کاهش دهیم.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای کربلا در جنوب غرب ادامه داد: توزیع بسته‌های معیشتی توسط این قرارگاه همچنان تا عید سعید غدیر در سطح مناطق استان خوزستان ادامه دارد.

پیش از این نیز سرگرد پاسدار سیدمحمد موسوی مسئول محرومیت‌زدایی قرارگاه منطقه‌ای کربلا در خصوص این بسته‌های معیشتی گفته بود: این بسته‌های معیشتی به ارزش هر کدام پنج میلیون ریال در مناطق مرزی آبادان، اروندکنار، خرمشهر، جزیره مینو، شادگان و دارخوین در قالب رزمایش کمک مومنانه توزیع خواهد شد.

این بسته‌های معیشتی شامل برنج، روغن و ماکارونی است که امید است بخشی از مشکلات خانواده‌های نیازمند مناطق مرزی را برطرف کند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار