خبرهای داغ:
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان قزوین خبر داد؛
معاون پرورشی و فرهنگی استان در جمع خبرنگاران بیان کرد: معلمان استان قزوین، موفق به کسب ۱۴ رتبه برتر در دومین دوره جشنواره معلمان هنرمند شدند.
کد خبر: ۹۴۴۰۳۶۷
|
۰۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۴

قزوین_ حجت الاسلام والمسلمین حسین محمد زاده معاون پرورشی و فرهنگی استان در جمع خبرنگاران بیان کرد: معلمان استان قزوین، موفق به کسب ۱۴ رتبه برتر در دومین دوره جشنواره معلمان هنرمند شدند.

 

معاون پرورشی و فرهنگی استان، ضمن تبریک از موفقیت معلمان برگزیده کشوری اظهار کرد: هنر، از جذاب ترین و موثر ترین قالب ها و روش های آموزش و انتقال مفاهیم و آموزه های اعتقادی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی است و هرشخص، به ویژه هر معلمی مسلح به سلاح هنر باشد، بی شک محبوب تر و اثرگذارتر خواهد بود.

 

وی افزود: در این دوره از جشنواره معلمان شاغل در ۴۸ رشته و بازنشسته در ۷ رشته و در ۶ بخش ادبی، نقد، رسانه و فضای مجازی، آوایی، نمایشی و تجسمی مجاز به شرکت بودند که استان قزوین با ارسال ۱ هزار و ۱۳۸ اثر توسط ۶۶۰ معلم هنرمند، جزو استان های فعال در این دوره بود که با کسب ۱۴ رتبه به کار خود پایان داد.

 

این مقام مسئول تصریح کرد: هدف و سیاست از برگزاری این جشنواره، شناسایی، تجلیل و تقویت معلمان هنرمند است و تلاش خواهیم کرد که از ظرفیت آنان در افزایش کیفیت و اثر بخشی برنامه های آموزشی و پرورشی، به ویژه فعالیتهای حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی بهره برداری کنیم.

 

معاون پرورشی و فرهنگی استان ادامه داد: با توجه به نقش مهم و الگویی معلمان در حوزه فرهنگ و هنر، برگزاری این جشنواره کمک می‌کند که برنامه‌های راهبردی خود را به معلمان ابلاغ کنیم تا آنها به دانش‌آموزان آموزش دهند و این اقدام موجب افزایش چشمگیر علاقه مندی و شرکت گسترده دانش‌آموزان در فعالیت های تربیتی و فرهنگی و مسابقات خواهد شد.

 

گفتنی است؛ در اولین دوره این جشنواره ۱۳ رتبه توسط ۱۱ معلم هنرمند استان کسب شده بود.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها