رزمایش مشترک صرفه جویی در مصرف آب و برق طی مراسمی با حضور مهدی کبیری‌پور جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) و جمعی از مسئولان استانی در قم آغاز به کار کرد.
کد خبر: ۹۴۴۰۴۶۲
|
۰۱ تير ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۲

سرهنگ جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار بسیج در قم، با اشاره به تاکید فرمانده کل سپاه برای اجرای رزمایش صرفه جویی در مصرف آب و برق در سراسر کشور اظهار کرد: مراسم آغاز این رزمایش همزمان با سراسر کشور در سالن جلسات فرماندهی سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) برگزار شده است.

وی اضافه کرد: یکی از اقدامات سپاه استان قم در این رزمایش این است که از ساعت ۱۰ تا ۱۶ هر روز از برق مولدهای اضطراری استفاده می‌شود.

رزمایش مشترک صرفه‌جویی در مصرف آب و برق در قم آغاز شد

معاون هماهنگ کننده سپاه استان قم با تأکید بر اینکه صرفه جویی در مصرف آب و برق نیازمند مشارکت همگانی است عنوان کرد: در سپاه استان قم، سیستم های سرمایشی در حد امکان استفاده نمی‌شود یا با دمای ۲۶ درجه تنظیم می شود و در ساعات اداری افراد در صورت امکان از نور طبیعی استفاده می کنند.

وی از آبیاری فضاهای سبز با استفاده از آب چاه‌ها خبرداد و گفت: با انجام اقدامات برنامه ریزی شده، پیش ‌بینی کرده‌ایم که تا پایان فصل گرما صرفه جویی ۱۵ تا ۲۰ درصدی را رقم بزنیم.

ارسال نظرات