خبرهای داغ:
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین؛
خورگامی از برگزاری چهاردهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف و تابلوفرش از ۶ تیر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین خبر داد.
کد خبر: ۹۴۴۰۸۴۷
|
۰۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۸

قزوین_ احمد خورگامی مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج اظهار کرد: فرش اصيل دستباف ايراني در اقصی نقاط جهان به قدری درخشندگی دارد که توان انکار را از همگان سلب نموده و بر همه ما تکلیف است که این هنر ملی و ارزشمند را حفظ نماییم.

 

خورگامی اشاره کرد: برگزاری نمایشگاه ها نقش مهمی را در معرفی توانمندی های تولیدکنندگان و دست اندرکاران حوزه فرش دستباف ایفا نموده و بستر مناسبی را برای نمایش آفرینش زیباترین ، جذاب ترین و ارزشمندترین دستبافته های زنان و مردان هنرمند ایرانی فراهم می کند.

 

وی افزود: چهاردهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف و تابلوفرش از تاریخ 6 لغایت 10 تیر ماه به مدت پنج روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برگزار خواهد شد.

 

خورگامی ادامه داد: بیش از 30 تولید کننده و فعال حوزه فرش دستباف از استان های آذربایجان شرقی، قم، زنجان، چهارمحال و بختیاری، قزوین و تهران محصولات و تولیدات خود را در زمینه فرش‌های تمام ابریشم ، گبه، گلیم ، فرش بیجار، قالی‌های روستایی و عشایری ، فرش بختیاری و غیره عرضه خواهند نمود.

 

مدیرعامل شرکت نمایشگاه یادآور شد: آشنایی مردم با این هنر ملی، حمایت از تولید کنندگان داخلی، حمایت از صنعت و تولید ملی و ارج نهادن به هنر فاخر و ارزشمند قالیبافان فرش دستباف ایرانی، ایجاد فضایی جهت برقراری ارتباط مستقیم بین مصرف کننده و تولید کننده از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

 

این مسئول در پایان گفت: طی مدت برگزاری چهاردهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف و تابلوفرش از ساعت 16 الی 22 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین پذیرای بازدید هم استانی های عزیز خواهیم بود.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها