خبرهای داغ:
سردار آتانی با اشاره به پویایی بسیج تصریح کرد: بسیج کهنه نمی شود. بسیج گرفتار تکرار و کلیشه نمی‌شود و بسیج میدانی است که در همه زمینه ها قدرت نمایی و جلوه نمایی می کند و مصداق عینی و واقعی آن حضور گسترده بسیج در مقابله با بیماری کروناست
کد خبر: ۹۴۴۱۷۲۰
|
۰۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۱

قزوین_به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج، سردار رستمعلی رفیعی آتانی فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در جمع فرماندهان پایگاه ها و حوزه های سپاه امام علی(ع) شهرستان تاکستان بیان کرد: ما اثرگذاران نظام هستیم و توفیق داریم که در بسیج، لشکر خوب خدا خدمت کنیم و برای جامعه و انقلابمان موثر هستیم.

 

وی گفت: ما مشتاقان به خدمت در کسوت مجاهد فی سبیل الله هستیم و با افتخار این علم را بلند می کنیم و به جهان نشان می دهیم.

 

سردار آتانی اظهار کرد: موفقیت ما باید بستگی به توانمندی، تناسب و عمل داشته باشد. باید اشرافیت به فرمان فرمانده کل قوا داشته باشیم. دیدبان بیداری همچون مقام معظم رهبری، بر صحنه بسیج آگاه است و از این رو باید خواسته ای را که دارد را عملیاتی و اجرا نماییم.

 

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین عنوان کرد: اهمیت کار بسیج به قدری زیاد است که نباید هیج دلیلی مانع اجرای برنامه ها شود. کاری که شما فرماندهان پایگاه ها در مقابل بودجه های ناچیز انجام می دهید کسی جز خدا نمی تواند آن را محاسبه کند و سرعت نورانی بسیج را بگیرد.

 

وی افزود: ما نسلی هستیم که همه سختی ها را پشت سر گذاشتیم و با دست خالی به قله های افتخار و موفقیت رسیدیم و امروز در جایگاهی هستیم که در تمامی عرصه ها حرفی برای گفتن داریم. 

 

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین با اشاره به پویایی بسیج تصریح کرد: بسیج کهنه نمی شود. بسیج گرفتار تکرار و کلیشه نمی‌شود و بسیج میدانی است که در همه زمینه ها قدرت نمایی و جلوه نمایی می کند و مصداق عینی و واقعی آن حضور گسترده بسیج در مقابله با بیماری کروناست که به فرمان مقتدای خود وارد عرصه مقابله با این بیماری منحوس شد.

 

وی اضافه کرد: ماموریت بسیج این است که برای انجام هیچ کاری خیر و جهادی معطل نمی ماند. دشمن با تمام قدرت آمده است ک زورش را در کف خیابان به ما نشان دهد و کوچه به کوچه سراغ ما آمده تا اوج اقتدار و امنیت ما را بزند. اما همین بسیج برنامه های آنها را خنثی کرده است.

 

سردار آتانی عنوان کرد: تقویت پایگاه ها و حوزه ها از خواسته های فرمانده کل سپاه است. چرا که پایگاه به منزله ستون مستحکم انقلاب و به مثابه کوه ها در روی زمین است.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها