زارع کمالی گفت: از روز گذشته کلیه پایوران و امکانات مهندسی، فنی و تجهیزاتی سپاه الغدیر استان در حال خدمت رسانی به سیل زدگان یزد هستند.
کد خبر: ۹۴۴۷۸۴۴
|
۰۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از یزد؛ سردار حسین زارع کمالی در گفتگو با خبرنگار ما، با بیان اینکه به دنبال وقوع بارش‌های سنگین و ایجاد سیلاب در شهر‌های مختلف استان یزد، نیرو‌های سپاه الغدیر نیز به حالت آماده باش در امده و مشغول به خدمت رسانی هستند تصریح کرد: بیش از ۱۰۰ گروه جهادی بسیجی سازماندهی شده در کنار تمامی پایوران و سربازان سپاه الغدیر از روز گذشته در بخش‌های مختلف استان مستقر و همراه دیگر نیرو‌های خدمات رسان در حال کمک و یاری مردم هستند و در کنار ان نیز تمام پایگاه‌های بسیج سراسر استان فعال بوده و اماده خدمت رسانی هستند.

وی ادامه داد: به دلیل دستور تخلیه فوری ساکنان بافت تاریخی شهر یزد، تمامی ورزشگاه‌های متعلق به سپاه و همچنین حسینیه ثارالله اماده پذیرش ساکنین این مناطق است.

زارع کمالی در پایان با اشاره به اینکه همچنین کلیه تجهیزات مهندسی سپاه الغدیر شامل بیل مکانیکی، لودر، کف کش، یدک کش و... در حال فعالیت در بخش‌های مختلف سیل زده استان هستند اظهار داشت: این اطمینان را به مردم و همشهریان عزیز می‌دهیم که تا پایان این بحران در کنار یکایک ان‌ها بوده و هرچه در توان داریم به میدان خواهیم اورد تا مشکلات این سیل برای مردم نجیب یزد کمتر شود.

ارسال نظرات
آخرین اخبار