مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج مستضعفین گفت: امام حسین (ع) جهاد تبیین در رابطه با قیام خود را چنان انجام داده که تا قیامت پاسخ تمام سؤالات مرتبط با نهضت عاشورا را داده و امروز هیچکس نمی‌تواند به این قیام و انقلاب ایراد وارد کند.
کد خبر: ۹۴۴۸۰۱۶
|
۰۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۴

به گزارش خبرگزاری بسیج، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا تویسرکانی در همایش طلایه داران تبلیغ که در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین برگزار شد گفت: انقلاب اسلامی طراحی و مهندسی اسلام است و زمینه‌ساز ظهور امام زمان(عج) خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در مورد انقلاب اسلامی آن چیزی که امروز باید از آن تبلیغ و بیان کرد مخصوصا برای نسل جوان، بحث دستاوردهای انقلاب در حوزه عدالت و مبارزه با فساد است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: راه خوشبختی و سعادت در قرآن کریم آمده است و انقلاب اسلامی ایران نیز محصول عمل به این کتاب الهی است.

 

https://basijtollab.ir/sites/default/files/styles/news/public/image/news/2022-07-30/1534448.jpg?itok=yljWBVu0

وی ادامه داد: به‌علت پیشرفت‌های روزافزون کشور دشمنان در تلاش هستند تا با تحریم‌های ظالمانه ملت را به زانو درآورند؛ اگر این تحریم‌ها علیه هر کشوری انجام می‌شد زود از پا در می‌آمد ولی ملت عزیز ما از قبیل نسل جوان، زنان و مردان این دیار تحریم‌ها را به فرصت تبدیل کردند.

حجت الاسلام تویسرکانی تصریح کرد: ما زیر سایه ولایت یک سخن داریم و به دنیا می‌گوییم که دنبال عدالت، کمک به مستضعفین و مظلومین دنیا و تحقق عدالت مهدوی در سراسر جهان هستیم.

مسئول سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور عنوان کرد: سازش‌ناپذیری در برابر دشمن از دیگر ویژگی‌های یاران حضرت مهدی (عج) به شمار می‌رود و در عصر ما رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) مصداق سازش‌ناپذیری در برابر دشمن است و در مقابل دشمنان سر تسلیم فرود نمی‌آورند.

وی در رابطه با فرارسیدن ماه محرم بیان کرد: ماه محرم بهترین فرصت برای تحقق رابطه معرفتی، مودت، اطاعت و ولایت در بین مردم و جامعه است و این مسئولیت بر دوش مبلغین و مبلغات است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به مراحل هفتگانه نهضت امام حسین (ع) ادامه داد: هفت مرحله عدم اطاعت از طاغوت، هجرت، روشنگری و بصیرت افزایی، استقامت و مقاومت، دفاع مقدس، شهادت امام حسین (ع) و مرحله آخر نیز مرحله پس از شهادت او هفت مرحله‌ای است که امام حسین (ع) در شش ماهه آخر حیات مبارک خود پشت سر گذاشته است.

حجت الاسلام تویسرکانی عنوان کرد: امام حسین(ع) جهاد تبیین در رابطه با قیام خود را چنان انجام داده که تا قیامت پاسخ تمام سؤالات مرتبط با نهضت عاشورا را داده و امروز هیچکس نمی‌تواند به این قیام و انقلاب ایراد وارد کند.

وی ادامه داد: داستان امام حسین(ع) با شهادت او نه تنها تمام نشد، بلکه تازه شروع شده و باعث جهانی شدن فرهنگ و مکتب امام حسین (ع) شد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار