فرمانده سپاه ارومیه گفت: درس‌های زیادی در حماسه کربلا برای آزاداندیشان وجود دارد.
کد خبر: ۹۴۴۹۸۵۴
|
۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۳۳

قهرمان عیوضلو در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در ارومیه، اظهار کرد: امام حسین (ع) نور هدایت و کشتی نجات تمامی مسلمانان جهان و انسان های ازاده دنیا بود، که با فریاد هیهات من الذاله، حماسه جاوید عاشورا را در صحرای کربلا به پا کرد، بالاترین و والاترین نشان بشریت و افتخار انسانیت را بر صفحه تاریخ نگاشت.

وی ادامه داد: حماسه خون‌بار و غمناک کربلا درس‌هایی را برای آزاداندیشان و آزادمردان جهان آموخت که پس از گذشت قرن ها نه تنها فراموش نشده بلکه هر سال با فرا رسیدن ماه محرم، تاسوعا و عاشورای حسینی و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان ابعاد تازه ای از حماسه عاشورا جلوه گر می شود.

فرمانده سپاه ارومیه ادامه داد: عزت و آزادگی، شرف و غیرت، مردانگی، دلاوری، مظلومیت، ایمان و خون ابا عبدالله و یارانش در صحرای کربلا، اسلام را برای همیشه بیمه کرد.

عیوضلو ضمن اینکه ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش را تسلیت گفت، افزود:  از درگاه خداوند منان آرزوی توفیق و پاسداری مخلصانه از نهضت حسینی تحت منویات مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) را برای ملت ایران خواستار هستم.

انتهای پیام

ارسال نظرات
آخرین اخبار