فرماندار تنگستان درپیامی روز خبرنگار را به جامعه ی خبرنگاران شهرستان تنگستان تبریک گفت
کد خبر: ۹۴۵۰۰۵۸
|
۱۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از تنگستان ،احمدلطفی فرماندار تنگستان درپیامی روز خبرنگار را به جامعه ی خبرنگاران شهرستان تنگستان تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ضمن گرامیداشت واقعه تاریخ‌ساز کربلا و ایام حزن و اندوه سوگواری سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) و یاران با وفای آن حضرت، سالروز شهادت شهید گرانقدر محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی را که به نام روز خبرنگار مزین گردیده، گرامی داشته و به روان پاک همه شهدای عرصه خبر و فعالان صبور و پر تلاش رسانه‌ای تحیت و درود می‌فرستم. 

عاشورا ایامی برای رشد، تکامل و ارتقاء بشریت است و مکتب حسینی، مکتبی سراسر آگاهی بخش و فرهنگ‌ساز است و بهره‌مندی از همه ظرفیت‌های آن، زمینه ساز تعالی انسان‌ها خواهد بود. 

با تأسی از رویکرد و الگوی حسینی، روز خبرنگار امسال که مصادف با این ایام شده، فرصتی مغتنم برای قدرشناسی از این جهادگران عرصه فرهنگ است که هوشمندانه و آگاهانه، در عرصه "جهاد تبیین" نقش آفرینی روشنگرانه‌ای می‌کنند، تا با ترسیم افق‌هایِ روشنِ پیش روی توسعه تنگستان عزیز، روایتی صواب از جهت‌گیری‌‎ها، اقدامات، فعالیت‌ها و تصمیمات خدمتگزاران صادق مردم ارائه دهند.

هفدهم مردادماه یادمان شهادت مظلومانه شهید محمود صارمی و روز خبرنگار، یادآور رشادت ها و مجاهدت های زنان و مردان با بصیرتی است که با هدف روایت حقیقت، بیرق بزرگ آگاهی بخشی را بر دوش کشیده اند. 

روز خبرنگار روز مجاهدانی است که قلم را سلاح و رسانه را سنگر دفاع از استقلال، آزادی و مقابله با زرمندان و زورمندان بریده از انسانیت و قدرت‌های سلطه‌گر جهانی قرار داده‌اند.

وظیفه خطیر و حساس خبرنگاری و اطلاع رسانی، در توسعه فرهنگی جامعه و بسترسازی پیشرفت همه جانبه نقشی ارزشمند و بی بدیل دارد.

 اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام حوزه خبر و اطلاع رسانی بویژه شهید صارمی ،فرارسیدن این مناسبت مبارک را به همه صاحبان قلم و اندیشه، اصحاب رسانه و مطبوعات، خبرنگاران خبرگزاریها و فعالان فضاهای مجازی تبریک و شادباش می گویم و توفیقات روز افزون تمامی این عزیزان را در راه ایفای رسالت مهم آگاهی‌ بخشی و اطلاع‌رسانی از درگاه خداوند متعال مسألت می نمایم.   

 

احمد لطفی 

فرماندار شهرستان تنگستان

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار