بنیاد حفظ آثارو نشر ارزش‌های دفاع در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن مواضع اخیر یک فتنه‌گر، نوشت: سردار همدانی داغ اثربخشیِ لشکرکشی خیابانی را بر دل موسوی گذاشت.
کد خبر: ۹۴۵۰۶۲۲
|
۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۷

به گزارش خبرگزاری بسیج، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در بیانیه‌ای با گرامیداشت یاد و نام بزرگ مرد مدافع حرم آل الله سردار سرافراز شهید حاج حسین همدانی، اظهارات سخیف میر حسین موسوی را محکوم کرد و نوشت: میرحسین موسوی منحرف، فتنه گر خائن، عقده گشایی کرده و تهمت‌های ناروا و پرکینه و حقد و حسد و نابخشودنی به ساحت شریف شهید سرافراز مدافع حرم سردار پرافتخار اسلام شهید حاج حسین همدانی داشته است.

واقعیّت این است که او نمی‌تواند فراموش کند که شهید همدانی، آتشِ فتنه‌ای که او در تهران به پا کرده بود، چگونه توطئه‌اش را خنثی کرد و داغ اثربخشیِ لشکرکشی خیابانی را بر دل دنیا طلبش نهاد. آری، او از سردار سرافراز سپاه اسلام، خاطرات تلخ به یاد دارد، اما این واقعیتی انکارناپذیر هست و ملت بزرگ ایران به خوبی می‌دانند که شهید همدانی بود که چشم فتنه را کور کرد و با خُلق محمّدی و تبیین منطقی و حتّی حضور میدانی- آن هم بر تَرک موتور- هوادارانِ فریب‌خورده فتنه گران و استکبار جهانی را به این سو سوق داد و هم معارضانِ وطن‌فروش را خاموش ساخت.

این بیانیه به پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره کرد و نوشت: این رزمنده‌ی قدیمی و صمیمی و پر تلاش، جوانی پاک و متعبّد خود را در جبهه‌های شرف و کرامت، در دفاع از میهن اسلامی و نظام جمهوری اسلامی گذرانید و مقطع پایانی عمر با برکت و چهره‌ی نورانی خود را در دفاع از حریم اهل‌بیت (علیهم‌السلام) و در مقابله با اشقیای تکفیری و ضد اسلام سپری کرد، و در همین جبهه‌ی پرافتخار به آرزوی خود یعنی جان دادن در راه خدا و در حال جهاد فی سبیل الله نائل آمد و فضل و رحمت الهی بر او گوارا باد.

بنیاد حفظ آثارو نشر ارزش‌های دفاع مقدس با محکوم کردن سخنان تفرقه انگیز و نفرت آور فتنه‌گر انتخابات سال ۱۳۸۸ آورده است: موسوی ملعبه موقتی بود و همدانی مرد میدان، او بازی‌خورده ساده‌لوح بود و شهید همدانی هوشمند و بصیرت افزا، او جنون قدرت داشت و شهید همدانی سودای خدمت، او فتنه‌ساز بود و شهید همدانی فتنه‌سوز، او از نام امام خمینی (ره) نان خورد و شهید همدانی برای راه امام و ولی فقیه جان داد و امّا امروز، او سیاست‌مدارِ سیاه‌روست و همدانی شهیدِ سفیدرو او بیانیه نویس مطرود است و شهید همدانی مجاهد محبوب، او حصر نشینِ مغلوب است و حبیب حرم آسمان‌نشینِ فاتح.

پایان این بیانیه به کلام مقام معظم رهبری اختصاص پیدا کرد که فرموده بودند: «صف استوار آرزومندان این موهبت و کمربستگان راه جهاد و شهادت در ایران اسلامی و در سپاه و همه‌ی نیروهای مسلّح جمهوری اسلامی، صفّی بلند و بنیانی مرصوص است.»

ارسال نظرات
آخرین اخبار