مدیر قرارگاه اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی کشور با اشاره به‌ضرورت ایجاد قرارگاه‌های اقتصاد مقاومتی گفت: این مهم به‌عنوان یک اولویت در سراسر استان‌ها پیگیری می‌شود.
کد خبر: ۹۴۵۱۰۸۷
|
۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان، احسان فرهی پیش از ظهر امروز در همایش ملی قرارگاه‌های اقتصاد مقاومتی کشور اظهار داشت: امسال تشکیل قرارگاه‌های اقتصاد مقاومتی در استان‌ها اولویت است و به جد پیگیری می‌شود.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در بسیج در حوزه اقتصاد مقاومتی گفت: بسیج در این زمینه اقدامات مطلوب و قابل‌توجهی انجام داده است.

مدیر قرارگاه اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه توجه به کیفیت در زمینه اقدامات در حوزه اقتصاد مقاومتی باید بیش‌ازپیش مدنظر باشد تصریح کرد: بسیج سازندگی باید در زمینه حوزه اقتصاد مقاومتی پرچم‌دار و پیشرو است.

فرهی با بیان اینکه باید بیشتر از گذشته در زمینه اقتصاد مقاومتی اقدام انجام دهیم و به وضع موجود قانع نباشیم خاطرنشان کرد: باید اقدامات و فعالیت‌ها روبه‌جلو باشد و رو به پیشرفت حرکت کرده و گام برداریم.

وی با تأکید بر آنکه نباید به وضعیت موجود بسنده کنیم تصریح کرد: بسیج سازندگی باید محکم‌تر و بیش‌ازپیش در راستای عمل به شعار اقتصاد مقاومتی گام بردارد.

کیفی سازی طرح‌های اقتصاد مقاومتی امسال اولویت است

مدیر قرارگاه اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی کشور گفت: کیفی سازی طرح‌های اقتصاد مقاومتی امسال به‌عنوان یک اصل مهم به آن توجه می‌شود.

فرهی با بیان اینکه مردم پایه شدن اقتصاد باید به‌عنوان یک راه حلی که می‌تواند بر مشکلات اقتصادی غلبه کند باید به جد موردتوجه باشد تصریح کرد: برای حل مشکلات اقتصادی باید از خود مردم کمک گرفت.

وی با اشاره به اینکه اجرای طرح‌هایی مانند تبصره 16 و جهاد روشنایی از اقدامات صورت گرفته در زمینه اقتصاد مقاومتی است بر ضرورت مردم پایه شدن اقتصاد تأکید کرد و افزود: اجرای این طرح‌ها ذکر شده گامی در راستا و مسیر اقتصاد مردم پایه است.

ارسال نظرات
پرطرفدارترین
آخرین اخبار