حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
میامی_ مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه میامی در نشست سیاسی گفت: فضیلت ماه محرم و صفر تنها متکی به عزاداری نمی باشد.
کد خبر: ۹۴۵۱۱۶۴
|
۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۱

گزارش خبرنگار بسیج ،حجت‌الاسلام سید ضیاءالدین آل علی مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه میامی در نشست سیاسی در حسینیه ناحیه با بیان اینکه فضیلت ماه محرم و صفر تنها متکی به عزاداری نمی باشد تصریح کرد: تفکر و اندیشیدن و درک واقعه عاشورا و تاسوعای حسینی و هدف قیام عبدالله الحسین (ع) از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد که این امر با حضور در مجالس عزا و تربیت نفس تحقق می‌یابد.

وی با بیان اینکه محبت اهل بیت بر ما واجب است و محبت به اهل بیت یکی از اصلی‌ترین محورهای وحدت در جوامع اسلامی می‌باشد، افزود: اساسا مهر و محبت و احترام سبب تقویت ایمان در دل‌ها و کشش درونی انسان‌ها به سوی یکدیگر می‌شود.

آل علی با بیان اینکه امام حسین(ع) نماد حق طلبی و شهادت طلبی است، اضافه کرد: امام حسین(ع) برای نفی نظام سلطه و عدالت طلبی قیام کرد و در این راستا واقعه عاشورا در تاریخ ماندگار شده است.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار