حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
سردار مسلمی با بیان اینکه رفتار اسلامی پایوران باعث جذب سربازان در سپاه شد، اضافه کرد: رابطه پایوران با سربازان یک رفتار پدر و فرزندی است .
کد خبر: ۹۴۵۲۹۴۷
|
۰۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۲

نشست با سربازان

به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران، نشست تخصصی سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا با کارکنان وظیفه، به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید نوریان سربازان ستاد سپاه استان ظهر امروز در حسینیه ستاد برگزار شد.

نشست با سربازان

سردار مسلمی در این نشست ضمن تسلیت ایام سوگواری آل الله و سالروز شهادت امام سجاد( علیه السلام) و گرامیداشت یادو خاطره شهدا و امام شهدا، با اشاره به اینکه هرکاری با صداقت انجام شد، این فعالیت در جامعه اثرگذارتر است، گفت: اگر رفتاری همراه با الگوی اسلامی باشد، مورد توجه مردم و جامعه قرار میگیرد.

فرمانده سپاه کربلا رفتار منطقی و درست را لازمه رفتار یک سرباز دانست و افزود: تعامل پایوران با سربازان وظیفه همواره باید یک رفتار درست و منطقی باشد.

سردار مسلمی با بیان اینکه رفتار اسلامی پایوران باعث جذب سربازان در سپاه شد، اضافه کرد:رابطه پایوران با سربازان یک رفتار پدر و فرزندی است .

نشست با سربازان

فرمانده سپاه کربلا به دیدار چهره به چهره با سربازان در مناطق نظامی و برطرف کردن مشکلات آنان هم تاکید کرد و گفت: باید کمک کنیم در این مدتی که سربازان دوره خدمت را می گذارند، اگرمشکلاتی دارند، برطرف شود.

سردار مسلمی با اشاره به رفتارصادقانه ادامه داد: رفتار صادقانه همراه با اخلاص سبب می شود تا فرد در کارها موفق شود.

رابطه پایوران با سربازان پدر و فرزندی است

فرمانده سپاه کربلا دوره خدمت سربازی فرصت مغتنمی برای خودسازی و رفتار صادقانه است، خاطرنشان کرد:کسب تجربه های زندگی ساز و همچنین تعامل و هم افزایی با هم ، باعث می شود تا جوان در آینده به درستی کارها را انجام دهد.

سردار مسلمی با تصریح بر اینکه مهارت آموزی در دوران سربازی بسیار مهم است، افزود:باید تلاش کنیم جوانانی که در دوره سربازی خدمت می کنند، بهترین دوره برایشان باشد.

رابطه پایوران با سربازان پدر و فرزندی است

انتهای پیام/

 

ارسال نظرات