حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
ساری-سردار زهرایی با تصریح بر ترویج تفکر نهضت جسینی در قرارگاه عملیاتی جهادی، خاطرنشان کرد: قرارگاه های جهادی با تفکر علوی و نهضت حسینی به جنگ فقر و محرومیت می‌روند.
کد خبر: ۹۴۵۳۸۵۳
|
۰۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۸

قرارگاه‌های جهادی با تفکر علوی و نهضت حسینی به جنگ فقر و محرومیت می‌روند

به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران، قرارگاه جهادی سجادیه استان مازندران با حضور سردار زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور، امام جمعه بابل، فرماندار و فرمانده سپاه این شهرستان و دیگر مسئولین سازمان بسیج سازندگی کشور در شهرستان بابل افتتاح شد.

سردار زهرایی در این مراسم، ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) و گرامیداشت هفته دولت، بااشاره به اینکه انقلاب اسلامی نشات گرفته از تفکر حسینی و علوی است، گفت:این تفکر در هشت سال دفاع مقدس و جهادسازندگی بود تا به امروز که در بسیج بر اساس فرمان مقام معظم رهبری، این تفکر وجود دارد.

مسئول بسیج سازندگی کشور با بیان این مطلب که بسیج پاره تن مردم است افزود: بسیج یعنی همه مردم و بسیج سازندگی ویترین خدمت به مردم در عرصه های مختلف و پیگیر مطالبات مردم و انتقال آن به دولت است.

سردار زهرایی با اشاره به اینکه ضرورت انقلاب خدمت به مردم است که رضایتمندی آن‌ها را در پی دارد، ادامه داد: برای تحقق گام دوم انقلاب، تفکر علوی در بسیج سازندگی را در جهت خدمت رسانی به مردم  در شورا‌ها مجامع و کارگروه‌های تخصصی بسیج، بکار گرفتیم که آن همان جهاد تبیین است.

مسئول بسیج سازندگی کشور به بیان ویژگی‌های جهاد تبیین پرداخت و گفت: یکی از ویژگی‌های جهاد تبیین جنگ با ریا و نفاق است که بسیج سازندگی با خدمت رسانی به مردم، ایده پردازی، مشاوره دهی و اندیشه ورزشی، شناسایی نظام مسائل و راهکار حل نظام مسائل، و همچنین  پیوند جهادگران با دولت، در تلاش برای تحقق امر جهاد تبیین و ترویج تفکر علوی است.  

سردار زهرایی با تصریح بر ترویج تفکر نهضت حسینی در قرارگاه عملیاتی جهادی، خاطرنشان کرد:  قرارگاه جهادی با تفکر علوی و نهضت حسینی  به جنگ فقر و محرومیت می‌رود.


مسئول بسیج سازندگی کشور در بخش دیگری از سخنان خود به ویژگی‌های شاخص قرار گاه جهادی سجادیه در شهرستان بابل اشاره کرد و گفت:  مردمی بودن این قرار گاه مهم‌ترین شاخصه  است  که این برگرفته از منویات رهبر معظم  انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب می‌باشد که بسیج توانسته با مردمی کردن فعالیت‌هایش در این مرحله گام‌های بلندی بردارد

مسئول بسیج سازندگی کشور در ادامه تاکید کرد: «همگانی شدن گفتمانِ جهادی» و «گسترشِ حضور عموم مردم به‌خصوص جوانان در جریان فعالیت‌های جهادی» و فراگیرسازی شعار «خدمت‌رسانی برای تحقّق عدالت و پیشرفت» از جمله انتظارات رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

سردار زهرایی با تاکید بر اینکه در گام دوم انقلاب مردمی شدن بسیج جلوه بیشتری می‌یابد، خاطرنشان کرد:  تا به امروز ۱۶۵ قرارگاه جهادی راه اندازی شد که قرارگاه جهادی سجادیه مازندران از جمله قرارگاه‌های جهادی در کشور است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات