حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
نماینده عالی دولت در استان البرز با تاکید بر مشارکت تعاونی ها در ساخت مسکن استاندارد در طرح نهضت ملی مسکن گفت: تعاونی ها به یاری نهضت ملی مسکن بشتابند.
کد خبر: ۹۴۵۵۷۸۵
|
۱۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج، مجتبی عبداللهی، استاندار البرز در دیدار با نمایندگان بخش تعاون کارگری و کارفرمایی که در استانداری البرز برگزار شد، با اشاره به ظرفیت ها و کارکردهای بخش تعاون در ساخت مسکن و نیز اهتمام به فعالیت در بخش صادرات گفت: در هشتمین مرحله از اجرای طرح نهضت ملی مسکن نباید از ظرفیت های بی بدیل بخش تعاون غافل شد؛ تعاونی ها به یاری نهضت ملی مسکن بشتابند.

تعاونی ها به یاری نهضت ملی مسکن بشتابند

وی افزود: با توجه به تغییرات اخیر قوانین مربوط به ثبت نام نهضت ملی مسکن، پیش بینی می شود ثبت درخواست های عمومی نسبت به مشارکت در نهضت ملی مسکن افزایش یابد که این فرصت خوبی برای استفاده از تجربیات و توانمندی های بخش تعاون است. تعاونی ها به عنوان بخش خصوصی و مردمی نسبت به استفاده از فرصت های موجود اقدام کنند. هدف ما مشارکت بیشتر بخش خصوصی و مردمی در قرارگاه مسکن استان است.

استاندار البرز خاطرنشان کرد: تعاونی ها به عنوان تشکل های مردمی باید در بخش تامین منابع و صادرات به کشورهای همسایه بیشتر فعال شوند. نقش هیئت های مدیره و مدیران عامل همانند دیگر شرکت‌های سهامی خاص و مسئولیت محدود و مشارکت سهامداران در تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی های مربوط به فعالیت های اقتصادی و اجتماعی شرکت های تعاونی قابل توجه است.

عبدالله دارایی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز نیز در این نشست ضمن قدردانی از حمایت های استاندار و تلاش های نمایندگان بخش کارگری، کارفرمایی و مجموعه تشکل‌های تعاونی های استان با ارائه گزارشی از عملکرد هفته تعاون، بر ساماندهی و حل مشکلات تعاونی‌ها در سال جاری تاکید کرد.

وی عنوان کرد: بیش از یک هزار تعاونی در بخش‌های مصرف، مسکن و خدمات، تولیدی، کشاورزی و صنعت، اعتبار و حمل و نقل در البرز فعالیت دارند. پروژه 276 واحدی مسکن شرکت تعاونی استاندارد که با حضور استاندار البرز افتتاح شد، می تواند نمونه ای عملی برای پروژه های نهضت ملی مسکن در استان محسوب شود.

انتهای پیام/ص

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین