حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: تا به این لحظه مشکل اتباع افغانستانی و پاکستانی برطرف نشده و توصیه می‌شود این افراد به هیچ عنوان به مرز شلمچه مراجعه نکنند.
کد خبر: ۹۴۵۵۸۷۴
|
۱۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۶

به گزارش خبرگزاری بسیج، سید مجید میراحمدی رئیس ستاد اربعین حسینی آخرین وضعیت تردد زائران از مرزهای کشور را تشریح کرد و گفت: ۸۵۰ هزار نفر تا به امروز از مرزهای کشور خارج شده‌اند.

وی گفت: پیش بینی می‌شود تا ساعت ۲۴ امشب نسبت به روز گذشته شاهد افزایش صددرصدی خروج زائران از مرزهای کشور به سمت عراق باشیم.

رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی از افزایش ۴۰۰ درصدی خروج زائران از مرز خسروی نسبت به روز گذشته خبر داد و گفت: وضعیت عبور زائران از مرزهای باشماق و تمرچین خوب است البته این دو مرز از روز گذشته به صورت رسمی کار خود را آغاز کردند.

افزایش ۴۰۰ درصدی خروج از مرز خسروی/ اتباع خارجی به «شلمچه» نروند

به گفته میراحمدی اهل سنت موکب‌های خوبی را در مرزها بنا کردند و وحدت خوبی بین مسلمانان و شیعیان بین شیعیان و اهل سنت وجود دارد.

رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی خاطرنشان کرد: خروج از مرزهای باشماق و تمرچین و ساعت ۶ صبح تا ۶ بعد از ظهر انجام شدنی است و قبل و بعد از این ساعت به هیچ فردی اجازه خروج داده نمی‌شود.

میر احمدی با اشاره به آخرین وضعیت خروج از کشور اتباع پاکستانی و افغانستانی بیان کرد: تا به این لحظه مشکل اتباع افغانستانی و پاکستانی برطرف نشده و توصیه می‌شود این افراد به هیچ عنوان به مرز شلمچه مراجعه نکنند و تا اعلام نتیجه برطرف شدن مشکل منتظر بمانند.

وی در پایان گفت: تا ساعت ۲۴ امشب کامیون‌هایی که قرار است وسایل و لوازم مواکب را از ایران به عراق ببرند اجازه دارند از مرز خسروی عبور کند و برای فردا مرز جدیدی به آنها اعلام می‌شود.

ارسال نظرات