حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرماندار جاسک ضمن قدردانی از همه مدیران دستگاه ها و عواملی که برای بهتر برگزار شدن برنامه های هفته دولت همراهی و همکاری کردند گفت: عزت ، اقتدار و امنیت ثمره خون شهداست
کد خبر: ۹۴۵۵۹۵۸
|
۱۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۱

علی مهرانی در جلسه ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان جاسک افزود: اهمیت و جایگاه دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست وباید آن را نسل به نسل سینه به سینه برای جوانان و آیندگان منتقل شود.
وی بیان داشت: همگان بدانند امروز این اقتدار وامنیت ثمره خون شهداست، خون کسانی که جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند و جانفشانی کردند تا وجبی از این خاک به دست دشمنان نیفتد.
فرماندار شهرستان جاسک اظهارداشت: امروز همه کشورهای مسلمان در زیرسایه این نظام و انقلاب هستند و ندای اسلام خواهی بلند است و این فرصت و غنیمتی بوده تا می‌توانیم برای تبیین فرهنگ شهادت و ایثار گام برداریم و این فرهنگ را از خانواده شروع کنیم.
مهرانی ادامه داد: چرا که امروز ترس و وحشت دنیای استکبار این است که ایران اسلامی مانع از نفوذ استکبار در جهان اسلام خواهد شد و تمام تلاش دشمن برای از بین بردن این ارزش هاست و با تغییر در عقاید و باورهایمان ما را به سمتی هدایت کنند که بویی از اسلام و قرآن نداشته باشیم و هنگامی که از قرآن و اسلام دور شویم توان مقابله با دشمن را نخواهیم داشت .
وی تصریح کرد: لازمه کار این است در هفته ای که بنام هفته دفاع مقدس است تا می‌توانیم فرهنگ‌اسلامی و قرآنی و دینی فرهنگ ایثار و شهادت و از خودگذشتگی را گسترش دهیم و برنامه ها باید به شکلی باشد که جوانان ما بیشترین بهره را ببرند که در این راستا ۴۰ برنامه فرهنگی هنری و آموزشی با محوریت دفاع مقدس را خواهیم داشت.
جلسه ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان جاسک با حضور بخشدار بخش مرکزی، جانشین سپاه شهرستان، فرمانده پدافند هوایی شهرستان و اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

 

ارسال نظرات