حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
معاون مسکن و ساختمان راه‌ و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: هرگونه خرید و فروش امتیاز طرح نهضت ملی مسکن و سایر طرح‌های حمایتی حوزه مسکن ممنوع است و با متخلفان مطابق قانون برخورد می‌شود.
کد خبر: ۹۴۵۶۱۶۵
|
۱۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۳

به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، ابوالفضل مهدیار اظهار داشت: هرگونه خرید و فروش امتیاز طرح نهضت ملی مسکن و سایر طرح‌های حمایتی تامین مسکن وزارت راه و شهرسازی از طریق ثبت‌نام کنندگان در طرح‌ها، مشاوران املاک، افراد و طرق مختلف ممنوع بوده و می‌تواند منجر به ابطال ثبت‌نام اولیه و حذف از طرح‌ها و پروژه‌ها شود.

وی افزود: در این راستا ضمن تاکید بر خودداری از هرگونه خرید و فروش امتیاز اعلام می‌شود که این اداره کل هیچ‌گونه مسوولیت و پاسخگویی در برابر فروشندگان و خریداران امتیازها ندارد.

معاون مسکن و ساختمان راه‌ و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: افرادی که به بهانه‌های واهی این امتیارات را خریداری می‌کنند در آینده دچار مشکل می‌شوند و پرونده حقوقی و کیفری برایشان تشکیل می‌شود.

مهدیار از مردم خواست اطلاعات درست در زمینه طرح‌های ساخت مسکن را از اداره‌کل راه و شهرسازی استان جویا شوند و فریب فضای مجازی و دلالان را نخورند.

ارسال نظرات