حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مسئول سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بسیج گفت: انتقال پیام شهدا نقطه مقابل جنگ نرم دشمن است.
کد خبر: ۹۴۵۶۳۰۴
|
۱۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۰

به گزارش خبرگزاری بسیج، سردار آزادی مسئول سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بسج در برگزاری نهمین جلسه نشست ستاد کنگره ملی ۶۵۴۴ شهید لرستان با بیان اینکه در دوره ۲۰ ساله، ۲۸ کنگره استانی و ۱۰ کنگره اقشاری در سطح ملی برگزار شده است، اظهار کرد: در تمام این کنگره بیانات مقام معظم رهبری را داشتیم و در ۲ سال گذشته نیز علی‌رغم محدودیت‌های کرونایی کنگره شهدا برگزار شد.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درباره هدف‌گذاری کنگره شهدا افزود: ایشان می‌فرمایند: «اینکه ما شهید را بزرگ بداریم نه فقط تکریم اوست؛ بلکه شرکت در تداوم حرکت اوست.

مسئول سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بسیج با بیان اینکه دشمنان می‌خواهند یاد شهدا احیا نشود و شهدا تکریم نشوند، تصریح کرد: انتقال پیام شهید نقطه مقابل جنگ نرم دشمن است‌ پیام شهید این است که امید را به جامعه منتقل کند اما دشمن در جنگ نرم دنبال اندوهگین کردن و ناامید ساختن مردم است.

آزادی امیدآفرینی را رسالت کنگره شهدا برشمرد و خاطرنشان کرد: امیدآفرینی نقطه مقابل جنگ نرم دشمن است.

وی با بیان اهمیت فعالیت در حوزه تکریم شهدا گفت: مقام معظم رهبری در این‌باره فرموده‌اند: بزرگداشت شهدا یکی از نیازهای اساسی و حیاتی و ضروری کشور است و کمتر از شهادت نیست.

مسئول سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بسیج اضافه کرد: برای برگزاری کنگره شهدا در لرستان به محتوا و قالب توجه شده و امیدواریم با همت همه کمیته‌ها این برنامه‌ها عملیاتی شوند.

آزادی با تأکید بر جمع‌آوری و مستندنگاری و تهیه آثار هنری ماندگار در کنگره شهدا بیان کرد: در حوزه تخصصی هر کمکی که بتوانیم برای برگزاری کنگره شهدا در استان لرستان دریغ نخواهیم کرد.

وی شهیدمحور و مردم‌محور بودن کنگره را مهم دانست و گفت: اثربخشی برنامه‌ها مورد تأکید است تا جامعه پیام شهید را دریافت کند.

مسئول سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بسج بیان کرد: باید تلاش کنیم تا پایان امسال کنگره شهدای لرستان برگزار شود، برنامه‌ریزی و اقدامات لازم برای برگزاری کنگره شهدای لرستان مثبت ارزیابی می‌شود.

آزادی برگزاری اجلاسیه را قله کنگره دانست و عنوان کرد: برگزاری اجلاسیه پایان کار نیست، دبیرخانه دائمی باید در استان ایجاد و هر ۵ سال یک‌بار این کنگره برگزار شود.
ارسال نظرات