حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
یونس رازقی پور رییس انجمن سینمای جوان تنگستان درپیامی ضمن تبریک روز سینماگفت:هر آنچه که در سینما اتفاق می‌افتد انعکاس شرایط اجتماعی است .
کد خبر: ۹۴۵۶۷۳۷
|
۲۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از تنگستان یونس رازقی پور رییس انجمن سینمای جوان تنگستان درپیامی روز سینما را تبریک گفت.

رییس انجمن سینمای جوان تنگستان درادامه افزود:هر آنچه که در سینما اتفاق می‌افتد انعکاس شرایط اجتماعی است و در این میان، سینمایی مبتنی بر ارزش های اخلاقی و انسانی است که برگرفته از فرهنگ اسلامی و ایرانی ماست و سینماگران نیز از فرهیختگان جامعه محسوب شده و مروج ارزش های انسانی و اخلاقی هستند و براین اساس تولیدات آنها نیز مبتنی بر فرهنگ اسلامی و ایرانی خواهد بود.

رازقی پور با اشاره به تأثیر سینما برمخاطبان تصریح کرد:تأثیرهنر سینما در الگوسازی رفتاری در حوزه‌ سینما با توجه به ویژگی های منحصربفرد و جلوه‌های بصری و هنری قدرتمند خود تاثیرگذاری بیشتری بر مخاطبان دارد و از این رو باید از لحاظ محتوایی غنی باشد.

یونس رازقی پورباتشکر از هنرمندان شهرستان تنگستان گفت: خرسندیم که هنرمندان عرصه فیلمسازی در شهرستان تنگستان با تلاش و ارائه هنر خود در یکسال گذشته، موفق به خلق آثار در حوزه فیلم کوتاه و راهیابی به جشنواره‌ها و موفقیت های متعدد گردیده اند و نام شهرستان تنگستان را به نیکی بر سر زبان ها انداخته اند.

رازقی پور ضمن تبریک ۲۱ شهریورماه روز ملی سینما بر تمامی فرهیختگان و فعالان عرصه سینما، عملکرد این دفتر در سال ۱۴۰۱ را بصورت مختصر بیان نمود:

در سال ۱۴۰۱ تاکنون ۳ فیلم کوتاه در دفتر تنگستان تولید و دو فیلم دیگر در مرحله پیش تولید می باشد.
وی افزود همچنین امسال دوره مبانی عکاسی بصورت تک درس برگزار گردید که دوره های جدید فیلمنامه نویسی و تک درس در ترم پاییز در برنامه سینمای جوان تنگستان می باشد .
مدیر دفتر سینمای جوان تنگستان بیان نمود از ابتدای امسال یک جشنواره عکاسی و دو نمایشگاه عکس بصورت استانی در شهرستان برگزار شده است.

یونس رازقی‌پور
رییس انجمن سینمای جوان تنگستان.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پرطرفدارترین